„Gdzie jest Frida?” – Odcinek 15: Małżeński kryzys

W 15. odcinku telenoweli „Gdzie jest Frida?”: Marcela obawia się, że jej córka została porwana przez handlarzy ludźmi. Emisja 29 sierpnia 2022 o godz. 16.50 i 20.30 w Novelas+.

Marcela obawia się, że jej rodzina już nigdy nie będzie taka jak przed zniknięciem Fridy. W tajemnicy przed wszystkimi spotyka się z Cabrerą. Mężczyzna próbuje przekonać ją, żeby zaprzestała poszukiwań córki wśród gangów zajmujących się handlem ludźmi. Marcela oburza się, nie słucha jego argumentów i oświadcza, że będzie kontynuowała własne śledztwo. Salvador kolejny raz wraca późno i oznajmia żonie, że odtąd już zawsze tak będzie, a jeśli jej się to nie podoba, mogą się rozwieść. Rafaela odgraża się mężowi, że odetnie go od środków na sfinansowanie projektu architektonicznego, a wszystkiemu przygląda się Tomás.

Abelardo nakrywa Rafaelę z Enrique. Chce natychmiast zwolnić mężczyznę, ale się powstrzymuje. Diego zostaje zawieszony w prawach ucznia. Gaby gani syna za pobicie kolegi tylko dlatego, że jest gejem. Niepokoi ją zachowanie męża, który nie odzywa się ani słowem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/gdzie-jest-fridaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.