„Aromat miłości” – Odcinek 2: Pierwsza sprzeczka

W 2. odcinku telenoweli „Aromat miłości”: Gaviota zwraca Sebastianowi prezent. Emisja 29 sierpnia 2022 o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+.

Sebastián daje kolejną szansę Lucíi. Postanawia zapomnieć o Gaviocie i dowiedzieć się, czy ojciec miał jakieś problemy na hacjendzie. Carmenza znajduje męską kurtkę w rzeczach córki. Gaviota wyjaśnia, że należy do Sebastiana. Sebastián zwierza się siostrze, że Gaviota wpadła mu w oko. Maracucha rozpoczyna pracę przy zbiorach kawy.

Paula, jedna z córek Octavia, wraca do Kolumbii, aby pożegnać ojca. Margot szantażuje Ivana. Jako jedyna widziała jak Octavio dostał zawału tuż po ich kłótni. Rodzina Vallejo zbiera się na odczytanie testamentu Octavia. Dowiadują się, ze ćwierć spadku otrzyma jego pierwszy wnuk oraz że majątek ziemski zmarłego skurczył się o jeden hektar. Carlos Mario namawia Ivana, żeby dalej posługiwał się rodzinną firmą do prania pieniędzy.

Iván oświadcza się Lucrecii. Gaviota i Carmenza kłócą się w Raulem o program w telewizji. Sebastián wręcza Carmenzie stary telewizor, aby mogła oglądać ulubione telenowele. Carmenza prosi panicza, żeby trzymał się z dala od jej córki. Gaviota wpada w złość, gdy dowiaduje się, że Sebastian przyniósł do jej domu telewizor. Postanawia zwrócić prezent.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/aromat-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.