„Aromat miłości” – Odcinek 3: Wspólny taniec

W 3. odcinku telenoweli „Aromat miłości”: Gaviota i Sebastián zbliżają się do siebie. Emisja 30 sierpnia 2022 o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+.

Iván obwieszcza rodzinie, że planuje ślub z Lucrecią. Margarita wyznaje Gaviocie i jej matce, że ma syna, który mieszka z jej byłym partnerem. Notariusz wręcza Ivanowi akt własności ziemi, którą jego ojciec przepisał na Gaviocie. Iván udaje zaskoczonego, że zbieraczki kawy zgromadziły dość pieniędzy, aby wykupić ziemię. Insynuuje, że zapłaciły jego ojcu w inny sposób.

Javier wypytuje Ivana o nieprawidłowości finansowe w firmie. Ten zmyślnie obarcza winą Pabla Emilia. Gaviota i jej matka proszą notariusza o wydanie kopii aktu własności ich ziemi. On odsyła je do Ivana. Siostry Vallejo poznają Arthura i jego kolegę Carlosa. Zapraszają ich na wycieczkę po plantacji. Iván wspomina Carlosowi, że Javier wywęszył ich przekręt. Gaviota ponownie śpiewa dla gości baru. Oczarowany głosem dziewczyny Sebastián zaprasza ją do tańca.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/aromat-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.