„Aromat miłości” – Odcinek 1: Powrót Gavioty

W 1. odcinku telenoweli „Aromat miłości”: Gaviota marzy o własnej hacjendzie, na której będzie uprawiała własną kawę. Emisja 26 sierpnia 2022 o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+.

Gaviota jak co roku wraca na hacjendę Casablanca do pracy przy zbiorach kawy. Razem z matką mają nadzieję, że wkrótce ich los się odmieni i nabędą własną ziemię, na której będą uprawiały kawę. Octavio, właściciel hacjendy, spełnia ich marzenie i oddaje hektar swojej ziemi w podzięce za uratowanie życia. Gaviota i jej matka zmuszają go do przyjęcia w zamian swoich oszczędności.

Lucía czuje się zaniedbywana przez narzeczonego Sebastiana i postanawia od niego odejść. Octavio odkrywa, że jego syn Iván wykorzystuje rodzinną firmę do prania brudnych pieniędzy. Grozi mu więzieniem. Między ojcem a synem wywiązuje się kłótnia, podszyta dodatkowo zazdrością Ivana o Sebastiana. Octavio dostaje zawału i umiera na oczach syna, czego świadkiem jest służąca. Sebastián wraca do Kolumbii, aby pożegnać ojca. W dniu pogrzebu poznaje Gaviotę.

Carmenza i Margaraita oferują Maracuchi pracę przy zbiorach kawy. Julia, wdowa po Octaviu, nie może znieść śpiewu Gavioty. Sebastián zobowiązuje się, że porozmawia z dziewczyną. Gaviota i Sebastián wpadają sobie w oko. Lucía dowiaduje się od ojca, że grozi im bankructwo. Eduardo namawia córkę, żeby zmusiła Sebastiana do ślubu, aby wyciągnął ich z tarapatów.

Iván wykrada z gabinetu ojca pieniądze, które ofiarowały mu Gaviota i jej matka. Gdy Gaviota staje mu na drodze, próbuje ją zgwałcić, ale Sebastián staje w jej obronie. Sebastián zabiera dziewczynę do baru, gdzie ta śpiewa pieśń na cześć Octavia, a w drodze powrotnej skrada jej pocałunek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/aromat-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.