Opuszcza młodych

W trakcie imprezy kanału związanego z modą młody aktor zapowiedział nowy etap w swojej karierze. 27 – letni Eleazar Gómez

W trakcie imprezy kanału związanego z modą młody aktor zapowiedział nowy etap w swojej karierze.

27 – letni Eleazar Gómez poinformował, że nie wystąpi w serialu “M15” opowiadającym o losach zespołu o tej samej nazwie, który powstał na potrzeby serialu “Miss XV”.

Nie będzie mnie w serialu. Chcę robić inne rzeczy, a udział w produkcji by mi je uniemożliwiał – powiedział wymijająco w trakcie fety. Kilka dni później w programie “Fórmula Espectacular” bez ogródek podał prawdziwe powody swojej decyzji: – Nie chcę już brać udziału w projektach dziecięco-młodzieżowych.

Eleazar jest w trakcie promocji ostatniego singla grupy “Wonderland live”. Wkrótce wychodzi nowa płyta zespołu, w której promocji aktor nie zamierza już uczestniczyć. Jeszcze dwa miesiące fanki Gómeza będą miały szansę zobaczyć i usłyszeć na scenie. Po tym okresie wygasa kontrakt, którego, jak zapewnia aktor “nie przedłuży nawet ze względu na korzystne warunki finansowe”.

Ostatnia telenowela Eleazara to “Amores verdaderos”, w której grał Roya, narzeczonego Nikki (Eiza González) i ukochanego Liliany (Sherlyn).Comment

  1. Najwyższa pora zmężnieć. Zamknęli go w szufladzie z łatą małolata a w końcu on ma 27 lat, choć wcale nie wygląda. Nie dziwię się, że chce skończyć z tym wizerunkiem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.