Tytuł oryginalny: Muchacha italiana viene a casarse
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2014
Liczba odcinków: w produkcji
Data premiery: 20 października 2014 (świat)

Scenariusz: Delia González Márquez
Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo
Producent: Pedro Damián
Obsada: Livia Brito, José Ron, Eleazar Gómez, Isela Vega, Enrique Rocha, Nailea Norvind, Fernando Allende, Mike Biaggio, Ricardo Blume i inni

Temat przewodni: Playa Limbo – A dónde va nuestro amor

Fiorella Bianchi jest Włoszką, rozmarzoną i romantyczną. Życie nie jest było dla niej łaskawe i już w dzieciństwie odebrało jej matkę. Musiała przejąć jej obowiązki i zająć się wychowaniem młodszej, chorej na serce siostry i opieką nad chorego na płuca ojca. We troje mieszkają w przyciasnym pokoju, co jeszcze bardziej dokucza Fiorelli. Dziewczyna pragnie lepszego życia dla swojej rodziny i choć pracuje dniami, a czasem nawet i nocami, nie może jej go zaoferować.

Fiorella ma wielkie marzenie. Chce mieć bajecznie piękny ślub. Ale do tego potrzebny jest mężczyzna, a tych, których poznała nie traktowali jej poważnie. Mimo to, Fiorella nie przestaje marzyć o swoim księciu i wie, że będzie tak samo czarujący jak nieznajomy, którego poznała pewnego razu na drodze do domu.

W życiu nieszczęścia często chodzą parami. Fiorrela przekonała się o tym, gdy któregoś popołudnia zostaje zwolniona z pracy, a po powrocie do domu znajduje ojca na granicy życia i śmierci. Z troski o córki Mario przed śmiercią zwrócił się do dawnego przyjaciela, Vittorio Dragone, z prośbą o opiekę nad Fiorellą i Gianną, gdy jego zabraknie. Mężczyzna, rezydujący w Meksyku, dotrzymuje obietnicy i oferuje pomoc sierotom. Przy okazji wpada na pomysł poślubienia jednej z nich – Fiorelli. Z obawy przed odrzuceniem załącza jej swoją fotografię sprzed wielu lat, na której nie wygląda nad sześćdziesięciolatka, którym jest teraz. Fiorella długo rozmyśla nad propozycją Vittorrio i podejmuje decyzję o wyjeździe do Meksyku.

Po dotarciu na miejsce ma miejsce seria incydentów, które uniemożliwiają spotkanie Fiorelli i jej siostry z panem Dragone. Guanna ma atak, a Fiorella gubi informacje o swoim przyszłym mężu. Na szczęście nie są same. Adela i Reynaldo litują się nad nimi i zabierają do swojego domu.

Fiorella dostaje pracę, w której spotyka owego nieznajomego, napotkanego przypadkiem we Włoszech. Pedro Ángeles okazuje się narzeczonym Tanii, jej pracodawczyni. Niestety, po kolejnej kłótni z Pedro, Tania ma wypadek i umiera. Pedro nie chce, żeby jego związek z Tanią wyszedł na jaw i postanawia kupić milczenie Fiorelli. Oferuje jej pieniądze, które ta odrzuca bez zastanowienia. W zamian prosi o pracę na ranczo jego rodziny. Pomimo odmowy, przyjeżdża do posiadłości rodziny Ángeles razem z siostrą. Pedro czuje się zagrożony i wyraża zgodę, aby obie dziewczyny zamieszkały w jego domu. Ostrzega je, że życie na ranczo nie będzie dla nich rajem, lecz istnym piekłem, albowiem jego rodzina toczy ze sobą nieustanną walkę o spadek, zbudowany na tajemnicach i zbrodniach.

Wkrótce Fiorella, pomimo oporów, zakochuje się w młodym dziedzicu i pomaga mu spojrzeć na świat z innej perspektywy. Kiedy ich miłość zaczyna rozkwitać, niespodziewania pojawia się postać Vittorio, który żąda od dziewczyny dotrzymania danej jej obietnicy. Pedro i Fiorella będą musieli stawić czoła nienawiści, intrygom i ambicjom rodziny Ángeles, ale także staremu Vittorio i jego obsesji na jej punkcie.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria” tab3=”Temat przewodni”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[tab id=3]
[/tab]
[/tabs]


10 KOMENTARZE

  1. Ja też mam cichą nadzieje że ta telka trafi na Polskie ekrany.A jeśli chodzi o piosenkie przewodnią to jest ona cudowna.

  2. Kiepska aktorzynka….Ludzie co za palanty obsadzają takie pseudo aktorki…
    Grecia Colmenares wróć proszę i pokaż klasę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.