Miss XV

Miss XV, telenowela, Meksyk 2012, reż. Juan Carlos Muñoz, Luis Pardo, Pedro Damián, występują: Paulina Goto, Natasha Dupeyrón, Macarena Achaga i inni

Tytuł oryginalny: Miss XV
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2012
Liczba odcinków: 120
Data premiery: 16 kwietnia 2012 (świat)

Scenariusz: Jorge Durán Chávez, María Balmori, Pedro Armando Rodríguez
Reżyseria: Juan Carlos Muñoz, Luis Pardo, Pedro Damián
Producent: Pedro Damián
Obsada: Paulina Goto, Natasha Dupeyrón, Macarena Achaga, Yago Muñoz, Eleazar Gómez, Jack Duarte i inni

Valentina i Natalia są najlepszymi przyjaciółkami. Zwierzają się sobie ze wszystkiego i zawsze sobie pomagają. Valentina pochodzi z bardzo zjednoczonej rodziny, w jej domu jest zawsze pełno gości. Natalia prawie zawsze jest sama, a jej rodzice żyją na walizkach. Valentina musi oszczędzać i starannie dbać o ubranie i makijaż, bo w jej domu się nie przelewa. Natalia ma wszystko, czego zapragnie, z najlepszych marek. Dziewczyny różnią się od siebie prawie we wszystkim, ale łączą je dwie rzeczy: przyjaźń i ta sama data urodzin.

Valentina z niecierpliwością czeka na przyjęcie z okazji 15. urodzin, bo wtedy będzie mogła oficjalnie zostać narzeczoną Niko, przystojnego i pracowitego sąsiada. Dla Natalii 15. rocznica urodzin to pretekst, by w końcu wyjechać w podróż z rodzicami i uciec od samotności. Obie wiedzą, że bycie piętnastolatką to także pierwszy krok by z dziewczyny stać się kobietą, to przepustka do dorosłego świata. Ale młodzieńcze nadzieje tak szybko mogą się rozpaść.

Gdy na horyzoncie pojawia się jedyna okazja do bycia “Miss 15″, której zwyciężczyni otrzyma najlepszą imprezę urodzinową jaką może sobie wyobrazić, przyjaciółki postanawiają stanąć do konkursu i rywalizować o tytuł najpiękniejszej. Dla Valentiny i Natalii droga do zwycięstwa będzie także próbą ich przyjaźni. Dziewczyny zrozumieją co naprawdę znaczy dorosnąć i jak nie stracić swojej esencji, pragnień i iluzji. (novela.pl)

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comment

  1. chcę Missvx w Polsce

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.