Już jutro w Acapulco odbędzie się gala rozdania nagród TVyNovelas 2013 r.

Przypominamy wszystkich nominowanych w dwóch kategoriach: wybory jury i ulubieńcy publiczności.

Zwycięzców poznamy już za kilkanaście godzin!

[tabs tab1=”Wybrańcy jury” tab2=”Ulubieńcy publiczności”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2] [/tab]

[/tabs]


12 KOMENTARZE

  1. szkoda że w tym konkursie nie startowała telenovela La que no podia amar czyli Zakazane uczucie bo zdobyło by wszystkie nagrody!!!!!:)

  2. PESE musi pobić konkurentów na łopatki :-D zasługuje na to cała świetna ekipa no i nasi świetnie aktorzy czyli Lucero i Jaime!! mam nadzieje ze dostaną statuetki za swoje role :)

    Gala swój start będzie miała o 1 w nocy naszego czasy na Canal de la Estrellas , na yt relacja zapewne pojawi się już w poniedziałek :)

    Trzymajcie kciuki za PESE !! :))

  3. JA NA STRONIE TVYNOVELAS widziałam już wyniki głosowania na ulubieńców publiczności więc ta gala już chyba była bo są już; mas guapo został David Zepeda,ulubiona para-niestetyjak dkla mnie beznadziejny wynik-Zuria i ten gabriel,najładniejsza Livia Brito,telka ABISMO DE PASION,FINAŁ NAJLEP[SZY TO POR ELLA SOY EVA,POLICZEK NAJLEPSZY TO SILVIA NAVARRO I FLAVIO MEDINA,VILLANA LETICIA CALDERON

  4. AMOR BRAVIO TEZ LUB ABISMO DE PASION.Z PESE najlepszy był jaime camil więc jak dostanie nagrodę za najlepszego aktora to też dobrze bo zasłuzył ale Lucero nie powinna dostać z całym szacunkiem do niej bo jest dobrą aktorką ale akurat tutaj była drętwa mdła i wogóle mało przekonująca!!!Podobnie z Luciana-Zuria Vega nie podobałą mi się jej rola

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.