Silvia Navarro stałą nienominowaną do nagród TVyNovelas

Od momentu przejścia z konkurencyjnej telewizji Azteca do Televisy aktorka Silvia Navarro nigdy nie została dostrzeżona przez magazyn TVyNovelas (wydawany

Od momentu przejścia z konkurencyjnej telewizji Azteca do Televisy aktorka Silvia Navarro nigdy nie została dostrzeżona przez magazyn TVyNovelas (wydawany przez wydawnictwo Televisy) przy okazji nagród. Co ciekawe, Navarro zawsze grała główne role w dobrze oglądanych i krytykowanych produkcjach.

Pierwszy raz kiedy pominięto kreację Navarro miał miejsce w 2010. Główna rola w telenoweli “Mañana es para siempe” nie została wyróżniona nawet nominacją dla najlepszej aktorki. W tej kategorii pojawiła się natomiast Lucero, która grała antagonistkę. Już wtedy pojawiły się plotki jakoby aktorka została zawetowana przez organizatora gali Juana José Origela, który rzekomo nie wysłał jej nawet zaproszenia na galę. W wywiadzie telefonicznym dla jednego z czasopism Navarro odpowiedziała: “Nagrody są dla publiczności, a ja nie mogę od niej niczego wymagać. Nie chcę być mieszana w problemy ani plotki tej treści. Dla mnie liczy się praca”.

Sytuacja powtórzyła się kolejno w roku 2011 i 2013. Nazwisko Silvi Navarro nie pojawiło się na liście nominowanych do tytułu najlepszej aktorki, choć zagrała główne role w “Kiedy się zakocham” oraz w “Nieposkromionej miłości”. Jeśli ktoś miał nadzieję, że rok 2015 przyniesie zmianę – zważywszy na fakt, że telenowela “Mi corazón es tuyo” była i jest najchętniej oglądaną pozycją telewizyjną – wczorajsza lektura nominacji rozwiała wszelkie wątpliwości. Szansę na statuetkę otrzymali zarówno producent jak i aktorzy ogrywający role pierwszoplanowe (Jorge Salinas, Mayrin Villanueva) oraz drugoplanowe (Paulina Goto, Juan Pablo Gil). Rola Any nie została wyróżniona, a sama aktorka zapewne po raz kolejny nie zaszczyci ceremonii swoją osobą.Comments

 1. pewnie, że powinna dostać nagrodę; świetnie gra i jest sympatyczna :) jest naturalna a to rzadkość.

 2. świetna bo gra w dobrym telenowelach,ale aktorką jest kiepską i wątpię by Oskara dostała,hahahahahahah

 3. Silvia jest świetna! :) Uwielbiam ją! Myślę, że już dawno powinna dostać nagrodę… Miejmy nadzieję, że kiedyś jej zaangażowanie zostanie nagrodzone i będzie nam dane cieszyć się z tego razem z nią!

 4. Jest kiepską aktorką .Lucero umie grać,a Navarro NIE.

 5. Silvia Navarro Powinna wrocic do Azteci :) Tam Miala najlepsze Telenowele ,i tak kreca lepsze od Televisy :)

 6. Nie rozumiem czemu wciąż ja pomijają bo zasłużyła na nominacje.

 7. Televisa w nominacjach od zawsze dyskryminowała aktorów, którzy kiedyś byli gwiazdami innej stacji albo tych którzy odeszli (“zdradzili stację matkę”) tylko na jakiś czas i wrócili. Przykładem jest np. Gabriela Spanic, która za rewelacyjną rolę w “Soy tu Dueńa” nie otrzymała nominacji.

 8. A może Silvia nie zgodziła się na drugi etat – na kolanach pod stołem u prezesa Televisy… Innej możliwości nie widzę

 9. O d**ę potłuc takie konkursy. Ja już to dawno wyczułam, tylko człowiek się tak za każdym razem łudzi, że teraz będzie inaczej. Ale zawsze jest tak samo.
  A jak nazwać to, że w 2012 r. nie nominowano Jaime Camila za PESE?? Jak komuś może łapa nie drgnąć?? W końcu widzowie wywalczyli mu nominację, ale nagrodę i tak dostał Zepeda. Jak w ogóle można porównywać te role??
  I teraz to samo – ktoś daje z siebie wszystko, przekracza granice, a jak przychodzi czas nagród to pulę zgarnia jakaś mimoza. Nie jestem fanką Silvii, ale też nie mogę nie docenić jej talentu i ciężkiej pracy. Zasłużyła na to, żeby to w końcu nagrodzić.

 10. To naprawdę bardzo dziwne to zdolna aktorka nie rozumiem tego

  1. Bo to taki pic nie nagrody; liż-dupę made by Televisa albo towarzystwo wzajemnej adoracji. Wyobrażacie sobie u nas, że TVP wręcza nagrody za produkcje TVP, bo nie bawi się z Polsatami i TVNami? No to tak działa Televisa.

   1. To nie to samo ;) Nagrody Televisy są w obrębie tylko ich produkcji :)
    Czyżby Televisa nie nominowała Silvii za jej “przeszłość” w Aztece? Nie wiem co myśleć o tym ponownym pominięciu najlepszej telenowelowej aktorki.

    1. Toteż nominują i nagradzają to, co swoje, czyli jak nie to samo?

    2. Adriana Louvier też była gwiazdą Azteci, i jakoś nominację ma i najprawdopodobniej wygra. To chodzi o coś innego..

 11. Nie rozumiem tego czemu tak Silvię ignorują jest świetną aktorką i chociaż raz powinna dostać tą statuetkę.

 12. wielka szkoda

 13. Coś jest faktycznie na rzeczy skoro nie ma nominacji za rolę Any. W końcu MCET ma najwyższy ranking z wszystkich obecnych telenowel wiec tela bez wątpienia jest popularna i lubiana.

 14. szkoda bo naprawde jest bardzo dobra aktorka

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.