Nowe oblicze Angelique Boyer w „Contracara”

Meksykańska aktorka Angelique Boyer zagra główną rolę w realizowanym na zlecenie Televisy serialu „Contracara” pióra Leonarda Padróna.

Wenezuelski pisarz, poeta i dziennikarz Leonardo Padrón, autor popularnych w latach 90. telenowel „Pod wiatr” czy „Imperium kobiet”, spłodził nowy scenariusz. Pod tytułem „Contracara” kryje się ubrana w melodramat historia dwojga dorosłych ludzi, których połączy silna więź. Wykreują ich Angelique Boyer (widziana ostatnio w „Trzy razy Ana”) oraz Michel Brown (obecnie na ekranach w serialu „Pan Ávila”).

Angelique wcieli się w postać Lucíi Borges, rozchwytywanej przez projektantów pięknej dziewczyny z żurnala z ciemną przeszłością. Jako nastolatka była zmuszana przez matkę do prostytuowania się. Udało jej się wyrwać z piekła, uciekła do stolicy Meksyku i rozpoczęła pracę w liczącej się na rynku firmie. Nieprzeciętną urodą zwabiła do siebie jej właściciela, Leóna. Plan szybkiego wzbogacenia się usnuty przez Lucíę legnie w gruzach, gdy mężczyzna zostaje zabity w dniu ich ślubu. To jednak dopiero początek kłopotów, z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć. Dusza Leóna powróci w ciele Valdésa (w tej roli Brown), zwanego Chińczykiem, płatnego zabójcy straconego na krześle elektrycznym w amerykańskim więzieniu. Również żywot Valdeésa nie skończy się wraz ze śmiercią. Jego dusza powróci w ciele wykładowcy antropologii. Obaj mężczyźni skorzystają z drugiej szansy od losu, aby rozliczyć się z przeszłością – León odkryje niewierność Lucíi i zapragnie się na niej zemścić, podczas gdy Valdés posłuży się nowym obliczem jako kamuflażem w rozprawieniu się z dawnymi wrogami.

Telenowela liczyć będzie 80 odcinków. Jej realizacją zajęły się dwie wytwórnie W Studios oraz Leon Films, spod których wyszedł serial „La piloto”. Zdjęcia ruszyły w połowie czerwca i powstają zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Meksyku. Reżyserują Carlos Cook, Alejandro Lozano i Joe Rendon. W obsadzie m.in. Alejandro Nones, Claudia Martín, Arturo Barba, Henry Zakka oraz gościnnie Alexis Ayala. Światowa premiera zaplanowana jest na listopad.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

 1. Ja oglądam wszystkie seriale z jej udziałem uwielbiam ją.

 2. Na Polsacie o 19 na bank nie będzie,ponieważ o tej godzinie puszczają,Wydarzenia.Jak już to na TV4 będzie.

 3. Witam,
  Skąd ma Pan te informacje ? Dziękuję

  1. Jak to często bywa, zostały wyssane z palca :)

 4. Może serial podobno będzie w głównym Polsacie, od poniedziałku do piątku o godz. 19:05 zamiast wałkować powtórki serialu “Świat według Kiepskich”.

 5. Ja oglądam wszystkie seriale z jej udziałem i co bardzo dobre. Ja czekam z niecierpliwością aż pojawi się serial w Polsce. Ale to pewnie będzie dopiero w przyszłym roku

 6. Oby ta nowa telka pojawiła się na TV4 ;)

 7. Oglądałam wszystkie telenowele z Angelina w roli głównej i ciezko mi powiedzieć która z nich była najlepsza, bo każda była po prostu świetna! Nie oglądałam ich w tv tylko w internecie w racji tego, ze pracuje, a w tv zazwyczaj puszczają kiedy ludzie są jeszcze w pracy, bądź wypełniają inne ważne obowiązki. Czekam z niecierpliwością na kolejne telenowele!!!! Angelique jest numerem 1 !!!!

 8. To 90 % to klapy bo nie miały takiej oglądalności :) wiadomo Esmeralda to był fenomen tamtych lat i teraz każdy sobie chciał odswiezyc tą historię :) pozdrawiam

 9. Chyba ktoś w redakcji noveli nie lubi Angelique :) a co napiszecie o otchłani namiętności i za głosem serca?? Też nie były sukcesem?? Nie wydaje mi się. Pozdrawiam

  1. Za sukces można uznać wyniki osiągane przez „Esmeraldę” emitowaną zeszłej jesieni. Wymienione przez Panią telenowele po prostu sprostały oczekiwaniom.

 10. Wręcz przeciwnie, jak najbardziej mamy na co liczyć. Wszystkie telenowele z Angelique jako protagonistką przyjęły się w Polsce.

  1. Nie, niedługo po premierze „Teresa” została przeniesiona na godzinę poranną, ponieważ nie przyjęła się, zaś telenowela „Trzy razy Ana” czterokrotnie zaniżała oglądalność popołudniowego pasma telenowel Czwórki.

 11. Ciekawie się zapowiada, mam jednak nadzieję, że nie zrobią z Angie drugi raz kogoś pokroju Teresy. Co prawda tamta rola była naprawdę dobra (zwłaszcza, że 1 raz grała wtedy protagonistkę), jednak tym razem chciałabym, żeby jej motywy aby się wzbogacić były inne niż tylko chęć podniesienia statusu społecznego i próżność. Wolałabym, żeby motywami Lucii był np.strach, że będzie musiała wrócić na ulicę. No i mam nadzieję, że będzie coś jednak czuła do Leona w dniu ślubu, na trailerze jej postać wyglądała na naprawdę zakochaną. Nie chcę również drugiej Lety, niech ta postać pozostanie jedyna w swoim rodzaju. Oby położyli tutaj akcent na jej przeszłość i oby powodem jej działania był właśnie strach a nie próżność, wyrachowanie i zepsucie pomieszane z szaleństwem, jak to było w Teresie i Trzy Razy Ana. Na pewno dam temu szansę, bo lubię oglądać Angie. Mam nadzieję, że ta rola będzie się różniła od pozostałych.

 12. Tv 4 czekamy na ten serial! !!

 13. Taką telkę to bym z olbrzymią ochotą obejrzał,w końcu piękna Boyer powraca :D

 14. Fabuła to jakieś szaleństwo

 15. Moja ulubienica <3 Zwiastun genialny! Obsada znakomita! Angelique + Michel <3 Cieszę się, że Angelique wraca do grania :) Ostatnio w "Trzy razy Ana" była wspaniała! Szczególnie jako czarny charakter <3 Oglądałem z nią wszystkie telki! Najlepsza jak dla mnie to "Za głosem serca" <3 Cieszę się na "Contracare" ma bardzo dobry, nietypowy scenariusz <3

 16. Zwiastun bardzo mi się podoba. Chętnie bym obejrzała te telenowele,ale nie ma co liczyć na emisję w Polsce.

 17. Suuuuuuuuuper ? Oby Tv4 wykupilo ta telenowele. Zapowiada się genialnie no i do tego jeszcze Angie i Michael ?

 18. Moja ulubienica w końcu powraca <3 Trailer jak dla mnie genialny! Na pewno będę oglądać :) Do tego jeszcze Claudia Martin jako villana i Michel Brown jako prot <3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.