Nowe oblicze Angelique Boyer w „Contracara” | novela.pl

Nowe oblicze Angelique Boyer w „Contracara”

novela.pl 26 sierpnia 2018 21

Meksykańska aktorka Angelique Boyer zagra główną rolę w realizowanym na zlecenie Televisy serialu „Contracara” pióra Leonarda Padróna

Nowe oblicze Angelique Boyer w „Contracara”

Wenezuelski pisarz, poeta i dziennikarz Leonardo Padrón, autor popularnych w latach 90. telenowel „Pod wiatr” czy „Imperium kobiet”, spłodził nowy scenariusz. Pod tytułem „Contracara” kryje się ubrana w melodramat historia dwojga dorosłych ludzi, których połączy silna więź. Wykreują ich Angelique Boyer (widziana ostatnio w „Trzy razy Ana”) oraz Michel Brown (obecnie na ekranach w serialu „Pan Ávila”).

Angelique wcieli się w postać Lucíi Borges, rozchwytywanej przez projektantów pięknej dziewczyny z żurnala z ciemną przeszłością. Jako nastolatka była zmuszana przez matkę do prostytuowania się. Udało jej się wyrwać z piekła, uciekła do stolicy Meksyku i rozpoczęła pracę w liczącej się na rynku firmie. Nieprzeciętną urodą zwabiła do siebie jej właściciela, Leóna. Plan szybkiego wzbogacenia się usnuty przez Lucíę legnie w gruzach, gdy mężczyzna zostaje zabity w dniu ich ślubu. To jednak dopiero początek kłopotów, z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć. Dusza Leóna powróci w ciele Valdésa (w tej roli Brown), zwanego Chińczykiem, płatnego zabójcy straconego na krześle elektrycznym w amerykańskim więzieniu. Również żywot Valdeésa nie skończy się wraz ze śmiercią. Jego dusza powróci w ciele wykładowcy antropologii. Obaj mężczyźni skorzystają z drugiej szansy od losu, aby rozliczyć się z przeszłością – León odkryje niewierność Lucíi i zapragnie się na niej zemścić, podczas gdy Valdés posłuży się nowym obliczem jako kamuflażem w rozprawieniu się z dawnymi wrogami.

Telenowela liczyć będzie 80 odcinków. Jej realizacją zajęły się dwie wytwórnie W Studios oraz Leon Films, spod których wyszedł serial „La piloto”. Zdjęcia ruszyły w połowie czerwca i powstają zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Meksyku. Reżyserują Carlos Cook, Alejandro Lozano i Joe Rendon. W obsadzie m.in. Alejandro Nones, Claudia Martín, Arturo Barba, Henry Zakka oraz gościnnie Alexis Ayala. Światowa premiera zaplanowana jest na listopad.

21 komentarzy »

  1. Anonim 30 stycznia 2019 o 19:06 - Reply

    Ja oglądam wszystkie seriale z jej udziałem uwielbiam ją.

  2. PO 29 listopada 2018 o 15:31 - Reply

    Na Polsacie o 19 na bank nie będzie,ponieważ o tej godzinie puszczają,Wydarzenia.Jak już to na TV4 będzie.

Komentarze »


X