Na scenie i w życiu. Angelique Boyer i Sebastián Rulli są już prawie nierozłączni. Po tym jak kilka dni temu ujawnili swój romans, o którym tabloidy rozpisywały się już od dobrych kilku miesięcy, para ogłosiła, że pracuje im się tak dobrze, iż nadal chcą to robić.

Boyer i Rulli w tym tygodniu kończą podróże ze spektaklem „Los derechos de la mujer”, aby już 16 października powrócić z nowym projektem teatralnym. „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” to adaptacja bestsellerowej powieści Johna Graya i jest traktowana jak poradnik dla par. Dwa lata temu dwaj panowie aktorzy, Sergo Goyri i Otto Sirgo, zjeździli Meksyk z tą samą sztuką. W tym wydaniu męskie pogawędki zostały zastąpione rozmową między kobietą, a mężczyzną.


13 KOMENTARZE

  1. chemię było już widać między nimi w „Teresie”,dlatego wracam niekiedy do tej telki,poprostu duet z wzajemną-osobistą,prywatną pasją świetnie się ogląda i gwarantuje sukces serialowi,taki już los aktorów:)

  2. Fajnie bo ładna z nich para i bardzo ich lubię.Oby wytrwali długo razem,wcześniej Sebastian był z Chule i jakoś nie wyszło…Gaby i Jen się niedawno rozstali, w tym światku nic nie jest trwałe szkoda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.