Ludwika Paleta i Emiliano Salinas Occelli oficjalnie zostali narzeczonymi! A ponieważ on jest synem byłego prezydenta Meksyku, Carlosa Salinasa de Gortari, to musiało być oryginalnie i oczywiście za granicą. Stąd… Paryż.

Para jest ze sobą od dwóch lat. O ile Emiliano nadal pozostaje kawalerem, o tyle Ludwika ma już za sobą jeden związek z aktorem Plutarco Haza z którym ma syna Nicolasa.

Szczęśliwi narzeczeni planują ślub na przyszły rok. We wrześniu tego roku czeka ich już podobna ceremonia, której będą gośćmi: żeni się brat Salinasa.


8 KOMENTARZE

  1. A kto tu jej źle życzy. Zwróciłam tylko uwagę na ten mały szczegół, a że jesteś taka wrażliwa to już nie moja wina.

  2. WY WSZYSTKIM ZLE ZYCZYCIE, DO WSSZYSTKIEGO SIE CZEPIACIE, ZAWSZE WAM COS NIE PASUJE, NIE MOZECIE POPROSTU NAPISAC, ZE ZYCZYMY IM SZCZESCIA, A LUDWIKA NASZA RODACZKA….WSPIELA SIE NA WYZYNY…GRATULACJE:) ::) :)

  3. Ale jaja!!! Jej pierwszy mąż też oświadczył się w Paryżu, a dokładniej nad Sekwaną. Oby nie powtórzyła się historia…że potem się rozwiodą.

    • w ojczyznie grubasow nikt by nie chcial mieszkac, usa to kraj otylych ludzi, gdybys mieszkala w meksyku to co innego.

  4. życzę jej mnóstwo mnóstwo szczęścia bo ładnie razem wyglądają i oby to przełożyło się tez na miłośc w ich związku bo przecież to jest najważniejsze nie tylko ładny obrazek czy fotka razem bo najważniejsze jest niewidoczne dla oczu….
    Czekam tez na jakąś telkę z jej udziałem bo ostatnio oglądałam w Polsce z nią Serce z kamienia gdzie też ją zabito tak samo jak w tej nowej telce Abismo de pasion grała tu tylko kilka odc a szkoda bo fajną jest aktorką i naszą rodaczką!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.