„Triumf miłości” – Odcinek 34: Fałszywa postać

W 34. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Max ostrzega Maríę przed Bernardą. Emisja 13 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Max ostrzega Maríę Desamparadę, że Bernarda nie jest żadną świętą, tylko kobietą, która nienawidzi całego świata. Bernarda zapowiada mu, że pewnego dnia przekona się, że nie kłamała na temat Victorii. Victoria po raz kolejny zdobywa się na odwagę i decyduje się wyznać prawdę Osvaldowi, ale on zasypia. Naty gani Lindę za rozbijanie małżeństwa Osvalda. Juan Jose´prosi Lindę, by pobrali się jak najszybciej. Napo i Cruz stawiają Lindzie ultimatum: albo przyzna się Juanowi José, że go zdradza, albo to oni powiedzą wszystko przyjacielowi.

María Magdalena rozmawia z Matką Clementiną. Wyznaje jej, że chciałaby być córką Victorii i zmienić swoje życie, ale boi się, że Alacrán ją zabiję, jeśli będzie chciała od niego odejść. Juan Pablo przychodzi do domu Maríi Magdaleny. Rozwścieczony Alacrán rzuca się na niego z pięściami. María Magdalena opowiada Alacranowi, kim są Victoria i Juan Pablo. Przekonuje go, że mogą wyciągnąć pieniądze od Sandovalów. Victoria zarzuca mężowi, że usnął w trakcie jej wyznania. Osvaldo odpiera, że nie tylko ona ma problemy. Nie chce dalej prowadzić takiego życia, bo jest tym już zmęczony.

Padilla nalega, by syn jak najszybciej doprowadził Fernandę do ołtarza. Bernarda i Victoria kłócą się. Victoria chce wiedzieć, skąd Bernarda ma zegarek należący do jej córki. Nagle pojawia się Padilla.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.