Laura Pausini w duecie z Thalíą

Włoska piosenkarka Laura Pausini zaprosiła do duetu meksykańską diwę Thalíę. Obie panie wspólnie nagrały utwór “Sino a ti”. Admiratorzy talentu Pusini

Włoska piosenkarka Laura Pausini zaprosiła do duetu meksykańską diwę Thalíę. Obie panie wspólnie nagrały utwór “Sino a ti”. Admiratorzy talentu Pusini z pewnością znają go pod włoskim tytułem, “Se non te”, z ostatniego wydanego w grudniu albumu “The greatest hits” z okazji 20. lecia na scenie. Włoszka znana jest z tego, że nagrywa swoje płyty w dwóch, a nawet trzech wersjach językowych, z myślą o słuchaczach w Europie i całej Ameryce.

“To bardzo osobista ballada. Napisałam słowa do niej z myślą o mojej córce, a mój narzeczony skomponował muzykę” – zdradziła Pausini. Włoszka przyznaje, że sama wpadła na pomysł stworzenia duetu z Thalíą. “Nie wiedziałam, jak ja namierzyć. Kiedy zdobyłam jej adres e-mail, wysłałam wiadomość. Zapytałam ‘zaśpiewasz ze mną?’, a ona odpisała ‘oczywiście, że tak’. Potem zadałam drugie pytanie o nagranie teledysku i również dostałam pozytywną odpowiedź” – dodaje.

Teledysk do utworu “Sino a ti” został nakręcony w studio w Miami i miał dwóch reżyserów, Leandro Manuela Emede i Nicolo Cerioni’ego. Efekt ich pracy prezentujemy poniżej.

[tabs tab1=”Pausini & Thalía – Sino a ti”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Lubię obydwie ale piosenka taka sobie,Laura i Thalia mają lepsze:-)

  2. Przepiękna piosenka , obie super śpiewają BRAWO !!!!

  3. Dwa wielkie głosy ale Thalia jednak lepsza. :)

  4. Laura Pausini jest cudowna:)

  5. Napiszcie o nowym singlu Thalii Por Lo que Reste De Vida :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.