Latynoska Kuguarzyca

Ostatnio, na lotnisku, paprazzi przyłapali Sabine Moussier w towarzystwie tajemniczego młodzieńca. – Dziękuje bardzo. Dziękuje bardzo. Nazywa się Erick. (…)

Ostatnio, na lotnisku, paprazzi przyłapali Sabine Moussier w towarzystwie tajemniczego młodzieńca.

Dziękuje bardzo. Dziękuje bardzo. Nazywa się Erick. (…) Wkrótce będzie o nim głośno. To miły chłopak i oboje jesteśmy szczęśliwi – zdradziła uśmiechnięta 46-letnia gwiazda reporterom, kiedy Ci zapytali o tożsamość jej towarzysza.

Dziennikarze szybko odkryli o kogo może chodzić. Okazuje się, że nowym wybrankiem aktorki jest 25-letni Erick J. Sabater, Mister Universo 2012 z aspiracjami aktorskimi. Skoro Ximena Navarrete może, to i Erick też! Już wkrótce ładna twarz bawiąca się w aktora zadebiutuje w musicalu “Perfume de Gardenia“.

– Świetnie dogaduje się z nimi. Rozumieją się bez słów – zapewniła aktorka zapytana o relacje nowego kochanka z jej dziećmi. No cóż, nic dziwnego, w końcu wiekowo bliżej mu na pewno do nich jak do narzeczonej.

A co na to sam zainteresowany?

– Kocham cię nie za to, kim jesteś. Ale za to, kim ja się staję, kiedy jestem z tobą – napisał na Twitterze.Comments

  1. Sabine Moussier miała dość kiepskiego chirurga plastycznego. Wygląda bardzo sztucznie.

  2. A co to kogo obchodzi z kim się spotyka, bądź sypia Sabine? Czy wy lubicie ją za role czy za to z kim sypia?

  3. Zastanawiam się ile operacji Sabine sobie zrobiła. Implanty policzków, piersi, podbródka może też. W pierwszych odcinkach Abissmo była tak przypalona jak frytka, nie mówiąc już o koszmarnych pasemkach i kręconych włosach. W ostatnich odcinkach wygląda o wiele lepiej.

  4. Ona wygląda na twarzy na swój wiek a ciało ma tak trochę młodsze. On nie lubię takich wykorzystują tylko żeby za istnieć traktuje takich facetów, kobiety, jak dziw*ki. Czemu? No racja nie powinnam przecież oni udając tą wielką miłość do partnerki/partnera co są starsi i mają wyrobione nazwisko (jak w tym przypadku przecież to bardzo utalentowana i znana aktorka) to są ja w szkole aktorskiej muszą udawać żeby ani gwiazda ani fani czy inni się nie skasowali że to tylko po to aby się wybić. Zobaczycie że ją zostawi jak zacznie grać w jakiś telenowelach nawet trochę znaczące role.

  5. Sabina wygląda na 38 lat a nie 46 ! Ma prawo do szczęści jeżeli jest szczęśliwa to ja też się ciesze :-) (jest super aktorką)

  6. Poczuje się młoda przy tak młodym mężczyźnie…wiadomo po co z nią jest…dla profitów…ich życie ich sprawa.

  7. Każdy chce mieć młodszego partnera masakra!Zgadzam się z tobą Eirene_4 ona ma młodziaka w łóżku a on się chce wylansować przy znanej aktorce.Skoro mister to przystojny.

  8. wiadomo kochaś chce coś zyskać dzięki aktorce,nic za darmo -ona ma młode ciało, a on możliwość zaistnienia w świecie filmu.

  9. Facet – niezłe “ciacho”, ale ta różnica wieku między nimi nie wróży dobrze.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.