Zamiany i powroty w “Que te perdone Dios”

Z każdym dniem uzupełnia się obsada najnowszej telenoweli “Que te perdone Dios” – nowego dziecka “królowej ratingów” ostatnimi czasy –

Z każdym dniem uzupełnia się obsada najnowszej telenoweli “Que te perdone Dios” – nowego dziecka “królowej ratingów” ostatnimi czasy – Angelli Nesmy (“Abismo de pasión”).

Producentka, która od jakiegoś czasu bryluje w paśmie prime-time i specjalizuje się w “profanacji” klasyków stacji, tym razem wzięła pod lupę jedną z najbardziej hitowych produkcji Televisy – “Abrázame muy fuerte” z 2000 r.

Najmniejszym problemem okazał się wybór młodych protagonistów – Zurii Vega i Marka Tachera oraz głównego villana – Sergio Goyri.

W ostatnich tygodniach mówiło się o Danieli Castro jako głównej aktorki kobiecej oraz powrocie na mały ekran i do Meksyku, Elizabeth Gutiérrez.

Dziś już wiadomo, że obu pań nie zobaczymy w telenoweli.

Rola, która w 2000 r. zagrała Victoria Ruffo powędrowała w ręce Rebecci Jones, a z kolei narzeczona Williama Levy’ego została wygryziona przez starszą koleżankę, Sabine Moussier.

Mam nadzieję, że nie znudzę się wam… Obiecuję, że tym razem pokażę kolejną – nieznaną do tej pory –inną swoją twarz i mam nadzieję, że spodoba się. Cieszę się na nowy projekt, ale nie kryję też zmęczenia, bo dopiero co zakończyłam zdjęcia do “La Malqueridy”. Myślałam, że trudno będzie znaleźć postać, którą dorównałaby Carminie z “Abismo de pasión”, ale okazało się, że Angelli ma taką dla mnie. Więc powiedziałam: idę! Zaszczytem dla mnie będzie także praca z Rebeccą Jones i Sergio Goyri, z którymi stworzę trójkąt miłosny – potwierdziła plotki o swoim udziale Moussier.

Mimo braku powrotu Elizabeth, na ekranie zobaczymy długo niewidzianą gwiazdę – Alejandrę Ávalos.

Na liście płac telenoweli znaleźli się także Ferdinando Valencia i Alejandro Avila.

Zdjęcia do QTPD rozpoczną się już za kilka tygodni, a sama telenowela zadebiutuje w styczniu na antenie Univision. Początkowo zakładano, że w Meksyku wejdzie w marcu i zajmie miejsce “Yo no creo en los hombres” w paśmie o 17.00. Ostatnio coraz głośniej jednak się mówi, że telenowela zastąpi “Hasta el fin del mundo” o 21.00. Tylko co w takim razie z “Lo Imperdonable” najnowszą telenowelą Salvadora Mejíi?Comments

 1. Wątpie że QTPD poleci po HEFDM bo już miejsce na 21 zaklepane jest dla Salvadora,no ale skoro Angelii uważana jest za królową ratingów(nie bez powodu!!!) to jej tela mogłaby wskoczyć na godzinę 18 bo z tego co kojarzę to o tej godzinie idą słabe tele a tak to to pasmo odbiłoby się od dna.

 2. Troche za duzo tej aktorki ,w kazdej Telenoweli gra :( Robi sie nie smacznie .

 3. Obsada całkiem całkiem za wyjątkiem Marka Tachera, moim zdaniem nie nadaje się na prota, nie dorówna Colundze nigdy.

  1. Nie dość, że nie nadaje się na prota, to jest dla Zurii za stary

 4. Yo no creo en los hombres leci w paśmie o 18:20, ja myślę, że mogą dać o 21:25, bo ostatnie telki Angelli mają bardzo dobre ratingi

  1. Tylko, że 21 jest już zajęta przynajmniej do połowy 2015 roku. Nie dadzą na tą godzinę telenoweli, która miała premierę na innym kanale. Poza tym zanim skończy się LI to QTPD dawno się na Univison skończy. Jeśli w ogóle poleci na CDLE to raczej o innej godzinie.

 5. Zuria Vega…okropny wybór :/

 6. Po HEFDM wchodzi Mejia. To już dawno potwierdzone. W styczniu zaczynają się nagrania. QTPD pewnie wejdzie po LI, albo tak jak wcześniej mówiono po YNCELH

 7. Protagoniści są dobrzy, uważam że oboje pasują, a dla Marka to pierwsza główna rola w Televisie :) Ale znowu Sabine?

 8. protagonistów powinni zmienić… najgorszy wybór

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.