Nowe nazwiska

Obsada najnowszej telenoweli Carlosa Moreno (“Cuando me enamoro“), “El aroma de tu amor” zdaje się być już prawie skompletowana. Pozostaje

Obsada najnowszej telenoweli Carlosa Moreno (“Cuando me enamoro“), “El aroma de tu amor” zdaje się być już prawie skompletowana. Pozostaje do obsadzenia jeszcze tylko kilka ról i potwierdzenia tej najważniejszej – protagonistki.

Yolanda Ventura i Cassandra Sánchez Navarro to kolejne potwierdzone nazwiska na liście płac do produkcji.

We wrześniu rozpoczynam telenowelę z Carlosem. Będzie to postać sekretarki, ale nie znam jeszcze dokładnie historii. Cały czas jeszcze nie ma ostatnich zarysów postaci, historii. Cały czas ulega to zmianie, ale jedno jest pewne: bierzemy się do pracy – wyznała Ventura w wywiadzie dla “Televisa Espectaculos”.

Witamy w naszej przygodzie Cassandrę! – napisał na Twitterze producent, który potwierdził, że aktorka zagra Flavię, młodą antagonistkę, młodszą siostrę protagonisty.

Mówi się też głośno o możliwym powrocie do telenowel Luisa José Santandera, który miałby zagrać męża protagonistki.

Na castingach w tym tygodniu pojawiły się także Íngrid Martz i Zoraida Gómez, które rywalizują o rolę najlepszej przyjaciółki protagonistki.

Protagonistki, która, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie ma jeszcze twarzy. Plotki o pewnym udziale Karyme Lozano w projekcie zostały zdementowane przez samego producenta, który napisał: – nie ma jeszcze nic pewnego! Mówi się, że problemem jest lekka nadwaga aktorki i to ona powstrzymuje Moreno od podjęcia ostatecznej decyzji.

Według innego dziennikarza, René Franco, w tym tygodniu mają jeszcze być przesłuchane cztery aktorki: Silvia Navarro, Adriana Nieto, Sandra Echeverría i Natalia Esperón.

Zdjęcia do EADTA ruszają już w przyszłym miesiącu, a telenowela zadebiutuje na antenie 21 października na Canal de las Estrellas w paśmie “Mentir para vivir”.


Comments

  1. Powodzenia aby dobrze dobrali protkę nazwiska są ciekawe!

  2. JA chce zeby zagrała główną rolę Silvia Navarro , wkońcu juz raz grała z Cristianem i wyszło to super wiec drugi raz to by było po prostu bosko ;)

  3. Natalia Esperon powinna “wskoczyć” na miejsce Karyme. To byłoby naprawdę coś: w końcu wróciłaby do grania protagonistek po… 13 latach!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.