"A que no me dejas" już latem w Meksyku | novela.pl

“A que no me dejas” już latem w Meksyku

novela.pl 2 maja 2015 4
“A que no me dejas” już latem w Meksyku

W ostatnich tygodniach w Televisie odbyły się decydujące castingi do najnowszej telenoweli Carlosa Moreno (“Quiero amarte”) “A que no me dejas” – odświeżonej wersji “Amor en silencio” Carli Estrady z 1989 r. z Eriką Buenfil i Omarem Fierro w rolach głównych.

Jak było zapowiadane od dłuższego czasu główną rolę zagra siostrzenica Thalíi Camiala Sodi, dla której będzie to drugi występ w telenoweli od czasu jej debiutu w 2004 r. w “Inocente de ti”.

Cały czas jedynie połowicznie jest znana “twarz” partnera dla Camili. Pierwszym – w początkowym etapie historii – szczęśliwcem został Osvaldo Benavides. “Bardzo się cieszę. Chcę nadal występować w telewizji, a to jest bardzo dobry projekt. Bezsprzecznie to także nowe wzywanie dla mnie, bo pomimo faktu, że mam już w swoim dorobku kilka telenowel, pierwszy raz będę miał na sobie ciężar roli protagonisty” – powiedział szczęśliwy aktor dla “TVyNovelas”.

Aktorką, której powierzono rolę głównego czarnego charakteru historii jest Laura Carmine. Do projektu zaangażowano także Ernesta D’Alessia, Artura Peniche, Alejandrę Barros, Leticię Calderón, Cecilię Gabrielę, Alfreda Adame i Alfonsa Dosala. Wśród aktorów, którzy nadal walczą o rolę protagonisty drugiego etapu jest Brandon Peniche.

Początek zdjęć do “A que no me dejas” planowany jest pod koniec maja, a premiera samej telenoweli na ostatni tydzień lipca, w paśmie “Que te perdone Dios”.

4 komentarze »

 1. Fan_Internado 11 maja 2015 o 18:42 - Reply

  Zapowiada się ciekawa telenowela, tytul zostanie zmieniony na A Que No Me Dejas Corazon fajnie że główni bohaterowie będą milei na imię Paulina i Adrian, nie mogę się doczekać premeiry.

 2. Ana 4 maja 2015 o 19:59 - Reply

  Och niech Brandon Peniche zostanie protagonistą drugiego etapu! A ten Benavides to wcale mi się podoba jako protagonista, brzydki jest.

 3. Carola 3 maja 2015 o 00:07 - Reply

  Ciekawe jak bardzo się jeszcze zmieni obsada.

 4. dorota 2 maja 2015 o 16:22 - Reply

  Super obsada , cieszę się zapowiada się ciekawie

Komentarze »


X