Carlos Moreno powraca z “Amor en silencio”.

Carlos Moreno (“Cuando me enamoro”) szykuje się do powrotu do pracy. Producent już wybrał historię, która posłuży za kanwę do

Carlos Moreno (“Cuando me enamoro”) szykuje się do powrotu do pracy. Producent już wybrał historię, która posłuży za kanwę do scenariusza – “Amor en Silencio” Carli Estrady z 1988 r. z Eriką Buenfil i Arturo Peniche.

Producent wybrał już kilka nazwisk, które pojawią się w historii. Wśród “wybrańców” znaleźli się Alejandra Barros (najprawdopodobniej przypadnie jej w udziale rola villany), Arturo Peniche i Horacio Pancheri.

O kandydatach na protagonistów póki co słowa brak.

Producent ma jeszcze chwilę czasu, bo start zdjęć do historii planowany jest na czerwiec, a sama telenowela zadebiutuje w sierpniu w paśmie o 19:00 na Canal de las Estrellas zastępując tym samym, wkrótce przeniesione na późniejszą godzinę, “Que te perdone Dios”.


Comments

  1. Chciałbym tutaj zobczyć Marcelo Cordobę z Kike Edgar bądż z Marianą de Rankinin, a nie wie kto jaka jest fabuła orginalnej wersji Amor de Silencio z 1983r. ?

  2. Mam nadzieję ,że Moreno wybierze młodych i zdolnych protagonistów np. Osvaldo de León , który powinien dostać szansę na pokazanie w pełni swoich umiejętności aktorskich w głównej roli , partnerować mu mogłaby Angelique Boyer .

  3. Que te Perdone dostaje lepszą godzinę, więc może pojawi się u nas :P

    1. Co nie zmienia faktu że jest klapą lub przeciętniakiem pod względem oglądalności. Zmiana godziny spowodowana jest tym, że Televisa przygotowuje nową telenowelę komediową po La sombra del pasado, a że komedie zawsze wchodzą o 18 i 20 to QTPD zostaje przeniesione na 19 żeby nie psuć tego schematu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.