Najpierw uważano, że romans Juliána Gila („Eva Luna”, „Zakazane uczucie”) i Danny Garcii („Ktoś Cię obserwuje) to tylko plotka. Teraz nie ma już co do tego wątpliwości. Para spotyka się od trzech miesięcy i ma się znakomicie.

Przyjaciel Juliána Gila twierdzi, że jeszcze nigdy nie widział go tak zaangażowanego w związek i dodaje, że Danna odmieniła całe jego życie, dlatego traktuje ją jak prawdziwą księżniczkę.

Julián Gil w swoim życiu miał już niejedną kobietę, a dwie obdarowały go dziećmi. Aktor w wieku 15 lat związał się na poważnie z dziewczyną z Puerto Rico, wziął z nią ślub cywilny i po roku został ojcem Nicole. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu, Julián szybko znalazł sobie inną kobietę i doczekał się drugiego syna, Juliancita. Niestety i ta relacja nie znalazła szczęśliwego finału. Aktor opuścił wyspę, rozpoczął karierę modela, obrósł w piórka i ma na swoim koncie wiele romansów. Prezenterka telewizyjna, Giselle, z którą spotykał się przez pewien czas, wyznała, że Gil jest wspaniałym mężczyzną, ale nie nadaje się na życiowego partnera. Czy wpływ pogodnej i pięknej Danny odmieni go na dobre?


10 KOMENTARZE

  1. Ależ on jest obleśny i wcale do siebie z Danną nie pasują . Zeswatałabym go raczej z równie ohydną i paskudną Anahi. Byliby „piękną” parą:):):):)

  2. Tak Dana jest naprawdę piękna kobietą tylko ja nie wiem co ona widzi w tym Julianie przecież on jest paskudny jak nie wiem co.

  3. Pisali głupoty byle tylko pisać bo Julian jest ostatnio jednym z czołowych aktorów i rozchwytywanych zwłaszcza w Meksyku. Są przepiękną parą i życzę im długiego, stabilnego i szczęśliwego związku. Widać że ciągnie ich do siebie jak magnes.

  4. Fajnie , ze sa para:) bo Danna Garcia to jedna z moich ulubionych aktorek, ale w co wierzyc, przeciez pisali ze on jest gejem:) o co kaman????

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.