23 lutego 2011 roku hiszpańska telewizja Antena 3 wyemitowała pierwszy odcinek, znanego z TV Puls, serialu „Sekret”. Od tamtego dnia minęło pięć lat, produkcja zyskała stałych widzów na poziomie dwóch milionów, wydano cztery nowele oparte na motywach serialu, powstało prawie 1300 odcinków i wciąż powstają nowe. Choć fabuła przeszła niejedną transformacje – ze względu na większe lub mniejsze przeskoki czasowe, wprowadzenie nowych bohaterów, w tym także protagonistów -, w obsadzie wciąż znajdują się aktorzy, którzy pamiętają jeszcze tremę przed pierwszymi sekwencjami z pierwszego odcinka tj. Adelfa Calvo (serialowa Rosario), Carlota Baró (Mariana), Fernando Coronado (Alfonso), Sandra Cervera (Emilia), Ramón Ibarra (Raimundo) czy María Bouzas w roli nieprzejednanej Franciski Montenegro.

W wywiadzie dla hiszpańskiego dziennika „El País” Bouzas przyznała, że jedną z zalet występowania w serialu codziennym jest „stabilność finansowa pozwalającą na występy w teatrze”. Aktorka każdego tygodnia przyjeżdża z Santiago do Madrytu, by przez trzy dni zamknąć się w studio w Leganés, gdzie kręcony jest serial, i każdy z nich rozpoczyna z szerokim uśmiechem na ustach. „Taka praca wymaga dyscypliny i porządku. Jest jak bieg długodystansowy, działamy na wysokich obrotach i nie możemy przychodzić zmęczeni na plan zdjęciowy” – zaznaczyła. Zdaniem aktorki postać Franciski Montenegro, najważniejszej antagonistki, sprytnej manipulatnki, wciąż ma wiele do zaoferowania. „Nigdy wcześniej nie grał czarnego charakteru. Scenarzyści pomogli mi w nadaniu odpowiedniego tonu postaci oraz stworzyli możliwość pokazania jej ludzkiej strony i dopisania pewnej dawki humoru” – dodała.

Maríę Bouzas możemy oglądać także w innym hiszpańskim serialu pt. „Powrót do Mirandy” (oryg. Terra de Miranda), emitowanym w niedziele o godz. 8:20 w TVP 3. Aktorka wciela się w nim w postać Carmeli, rozwódki, która po latach wyjeżdża razem z dziećmi do rodzinnego miasta Miranda i postanawia osiąść w nim na dłużej.

[tabs tab1=”Ana Belén – El secreto de Puente Viejo” tab2=”Podziękowania od aktorów”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]


6 KOMENTARZE

  1. Szkoda że już nie ma serialu telewizyjnego sekret bardzo lubialam ogląda byly puszczane o 5:00 rano a nie popołudniami lub wieczorami wuec kochana telewizjo puls od kiedy można spodziewać się kolejnych odcinków serialu sekret bardzo proszę o dalsze odcinki od 346 bo skończyło się ba 345 bardzo proszę o dslsza emisję odcinków wasza fanka

  2. Bardzo szkoda…..faktycznie tvpuls emituje wiele seriali …..a super sekret ciągle spychany na godziny pożałowania godne ale moi znajomi i ja dawaliśmy radę…nagrywaliśmy każdy odcinek….i znowu klapa zabrali nam….oddajci!!!!!

  3. TV PULS zrezygnował z emitowania serialu SEKRET. Jak można zrezygnować z takiego serialu .
    Emitują seriale Columbo,
    Nash Bridges. Stare odgrzewane kotlety. Dla mnie TV PULS jest stacją niekonsekwentną. Zawiedliście widzów.

  4. Lubię oglądać „Sekret”, ale ponad 1000 odcinków nie dałbym rady. Już te 381 to dość dużo. Mimo wszystko to bardzo dobra produkcja. Może nie obfituje zbytnio w akcje, ale wiernie odwzorowuje tamtejsze czasy. Kostiumolodzy zrobili kawał dobrej roboty. 👍

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.