Hipólito i Alfonso ratują Juana. Francisca pozwala Pepie się zbadać. Akuszerka próbuje pomóc mężowi w wyzbyciu się poczucia winy i zapewnia go, że jego matka ma się znacznie lepiej niż myśli. Emilia przychodzi do Casony, by zakomunikować Francisce swoją gotowość na powrót do pracy.

Olmo znajduje schronienie dla Isabel w dyskretnym miejscu. Kobieta dziękuje mu za jego troskę, nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa. Pepa przygotowuje się do ważnego momentu – jeszcze tego wieczora zamierza oznajmić mężowi, że oczekuje jego dziecka. Tristán jest zaskoczony, gdy widzi, że Pepa przygotowała dla nich romantyczną kolację. Beztroskie chwile pary burzy niespodziewane pojawienie się Gregorii oraz jej jeszcze bardziej zaskakująca wiadomość – jest w ciąży!

Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

„Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2012; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Iago García, Sandra Cervera, Jonás Berami, Mario Martín, Leonor Martín; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.