Pepa szybko znajduje wytłumaczenie swojego omdlenia – jest w ciąży! Teraz niecierpliwie wyczekuje na odpowiedni moment, by podzielić się nowiną z Tristánem. Alfonso zdobywa lekarstwo dla chorej córki, które ratuje jej życie. Tym samym budzi się w nim poczucie ojcostwa. Francisca planuje pozbyć się Isabel, której obecność przeszkadza jej planom.

Tristán jest zdecydowany walczyć o należną mu część rodzinnego majątku, nawet jeśli oznacza to stawienie czoła własnej matce. Enriqueta pyta Juana wprost o jego relacje z Soledad. Manuel odkrywa słaby punkt Juana. Tymczasem sam Castañeda przekonuje się, że decyzja Soledad o zerwaniu z Olmem jest ostateczna.

Hipólito postanawia działać i uprzedza Alfonsa o grożącym Juanowi niebezpieczeństwie. Pepa przychodzi do Casony, żeby zbadać Franciskę. Kobieta odmawia. Soledad przekonuje matkę, żeby ustąpiła. Francisca zgadza się, lecz żąda coś w zamian…

Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

„Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2012; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Iago García, Sandra Cervera, Jonás Berami, Mario Martín, Leonor Martín; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.