Francisca okazuje swoje wsparcie Gregorii i bez wahania uznaje jej dziecko za swojego wnuka. Pepa wyznaje Tristánowi, że słowa jego matki zabolały ją dużo bardziej, niż przypuszczała. Soledad udaje podatną na życzenia Olma i Franciski. Pani Montenegro myśli, że wszystko idzie zgodnie z jej planem i nie przypuszcza, że tak naprawdę jej córka działa w zmowie z Juanem.

Alfonso zapewnia Rosario, że Antonio okazał się jego sprzymierzeńcem, nie wrogiem. Mariana odwiedza grób Paquita. Antonio próbuje zbliżyć się do niej i powoli zdobywa jej zainteresowanie. Emilia jest zadowolona z tego, że Adolfina zdobyła także zaufanie Alfonsa. Francisca zmyślnie manipuluje sytuacją tak, by obiecana swoboda wyboru godzin pracy przez Emilię straciła na znaczeniu. Gregoria odkrywa, że Pepa także jest w ciąży i informuje o tym Tristána.

Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

„Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2012; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Iago García, Sandra Cervera, Jonás Berami, Mario Martín, Leonor Martín; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.