„Sekret” – Odcinek 342: Pepa zarzuca Tristánowi zdradę

W 342. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa czuje się zdradzona przez Tristána. Francisca obmyśla kolejną intrygę. Emisja 29 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Pepa ucieka po tym, jak przekonuje się, że Gregoria nie kłamie i rzeczywiście spodziewa się dziecka Tristána. Gregoria opowiada Tristánowi o swoim życiu po wyjeździe z Puente Viejo. Emilia jest zdecydowana na powrót do Casony i wierzy w to, że Adolfina będzie umiała zająć się jej córką. Juan nie wie, jak postępować z Manuelem. Postanawia zaczekać, aż ten zrobi kolejny krok.

Mariana spotyka Antonia, księgowego, z którym będzie musiał się rozmówić Juan. Pepa prosi Tristána o czas na uporządkowanie myśli oraz żeby nie wracał przez kilka najbliższych dni do Jaralu. Francisca wyznaje Olmowi, że obmyśliła plan pogodzenia go z Soledad.

Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2012; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Iago García, Sandra Cervera, Jonás Berami, Mario Martín, Leonor Martín; Strona: www.novela.pl/sekret.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.