„Sekret” – Odcinek 343: Francisca rozgłasza wiadomość o ciąży Gregorii

W 343. odcinku telenoweli „Sekret”: Francisca rozgłasza wiadomość o ciąży Gregorii. Emisja 1 marca o godz. 5:55 w TV Puls.

Olmo oznajmia Pepie, że przeprowadza się do Casony. Kieruje nim bowiem pragnienie odzyskania Soledad. Tymczasem ona godzi się z Juanem i wtajemnicza go w swoją strategię wymierzoną przeciwko matce i byłemu narzeczonemu. Pepa nie przyjmuje przeprosin Tristána. Nie potrafi mu zaufać i uważa, że ją zdradził. Fernando nie rozumie, dlaczego jego matka naiwnie ufa Olmowi. Nie podoba mu się ani on, ani dom, który im przydzielił, a do tego zaczyna się bać. Gregoria wyznaje Francisce, że spodziewa się dziecka Tristána. Ta natychmiast rozgłasza wiadomość.

Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2012; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Iago García, Sandra Cervera, Jonás Berami, Mario Martín, Leonor Martín; Strona: www.novela.pl/sekret.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.