Elizabeth Gutiérrez wybierze Televisę?

Wszystko wskazuje na to, że partnerka Williama Levy’ego rozważa powrót do pracy. Po dwuletniej przerwie od występu w telewizji Elizabeth

Wszystko wskazuje na to, że partnerka Williama Levy’ego rozważa powrót do pracy. Po dwuletniej przerwie od występu w telewizji Elizabeth Gutiérrez mogłaby zagrać w nowej telenoweli. 35-letnia aktorka była widziana w studio Televisy, do którego skusiły ją oferty od producentów. Rozmawiał m.in. z Angelli Nesma, która kompletuje obsadę do “Que te perdone Dios”.

“Szukam dla siebie najlepszej alternatywy. Mam ogromny zapał do pracy” – wyznała aktorka w wywiadzie dla programu “Hoy”. Elizabeth nie jest zainteresowana rolami cnotliwych bohaterek. Dużo bardziej kuszą ją role antagonistek. “Złe heroiny gra się z dużo większą przyjemnością. Robisz wszystko to, na co nigdy w życiu byś się nie odważyła. Zaproponowano mi postać, z której jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy, co z tego wyjdzie” – powiedziała, unikając zdradzania szczegółów.

Tydzień temu w Miami odbyła się premiera spektaklu “Brujas”, w którym Elizabeth gra jedną z głównych ról. Meksykanka dzieli scenę m.in. z Karlą Monroig i Angélicą Castro. Producentką sztuki jest wenezuelska aktorka Gaby Espino.Comments

  1. Fajnie jakby przeszła znowu do televisy i oby dostała fajną rolę antagonistki a nie taką byle jaką jak w Dzikim sercu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.