Jak donosi meksykański dziennik „Diario Basta„, wybuchowy temperament Williama Levy’yego ponownie dał o sobie znać. Aktor został oskarżony o napaść na jednego z pracowników Televisy.

Do spięcia doszło w ubiegłym tygodniu w stołówce firmy. Spożywający posiłek aktor zwrócił uwagę na jednego z mężczyzn, którego posądził o robienie mu zdjęć telefonem komórkowym. Gdyby wierzyć plotkom, wzburzony Kubańczyk wstał, udał się do stolika owego mężczyzny i zażądał oddania mu telefonu. Kiedy chłopak odmówił, William chwycił go za mankiet i nim potrząsnął, wrzeszcząc, aby oddał mu komórkę. Jak zapewniają obecni na miejscu świadkowie Levy siłą wyrwał telefon z ręki mężczyzny i przejrzał całą galerię po czym przekonał się, że nie było w niej żadnych jego zdjęć. Wychodząc, 32-letni aktor wykrzyczał wszystkim obecnym, że nikt nie ma prawa robić mu zdjęć bez jego pozwolenia. Po czym wściekły opuścił pomieszczenie, nie przepraszając nawet za niesłuszne oskarżenia i naruszenie prywatności.


11 KOMENTARZE

  1. Kiedyś był inny, teraz wszystko zmieniło się o 180 stopni, nowe angaże, reklamy,itd… zmienił się nie tylko z wyglądu ale i z charakteru i nie na plus tylko na minus :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.