Popularny piosenkarz z Hiszpanii wystąpi gościnne w telenoweli „Solamente vos”. David Bisbal przyjął zaproszenie od Pol-ki i pojawi się w kilku odcinkach u boku Natalii Oreiro. Nie będzie to jego pierwszy raz za kamerą. David zagrał już epizodycznie hydraulika w telekomedii „Los Únicos” dla tej samej telewizji.

Na tym nie kończy się wkład piosenkarza w „Solamente vos”. David nagrał także romantyczną balladę, która będzie pojawiać się jako tło w scenach z protagonistami produkcji, Oreiro i Adrianem Suarem. Utwór ma nosić tytuł „Hasta el final”.

Poniżej zamieszczamy premierowy kawałek „Hasta el final” oraz przypominamy inny wielki hit Bisbala „Herederos”, który przez cały poprzedni rok otwierał inną argentyńską telenowelę, „Herederos de una venganza”.

[tabs ttab1=”David Bisbal – Hasta el final” tab2=”David Bisbal – Herederos de una venganza”]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]


11 KOMENTARZE

  1. uwielbiam tego pisenkarza,moje ulubione piosenki to digale,24 horas,juro que te amo (dwie z nich też z telek) ciekawe jak zagra trzymam kciuki

  2. Piosenka Aurory i Juana śpiewana przez Davida nosi inną nazwę ” Hasta el final „, a nie ten tytuł co podaliście w artykule i jest od kilku dni dostępna na YouTube.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.