Premios TATO 2013 rozdane

Argentyńska telewizja świętuje nie raz, a przynajmniej dwa razy w roku. Po raz drugi w tym roku przed Teatrem Colón

Argentyńska telewizja świętuje nie raz, a przynajmniej dwa razy w roku. Po raz drugi w tym roku przed Teatrem Colón w Buenos Aires rozwinięto czerwony dywan, po którym przemaszerowały gwiazdy małego ekranu, zaproszone na galę rozdania nagród Premios TATO, przyznawanych od czterech lat przez CAPIT (Cámara Argentina de Productoras Independientes de Televisión).

Po zliczeniu nagród jakie powędrowały do dziennikarzy, producentów programów oraz seriali, aktorów i aktorek… najhojniej obdarzono ekipę telenoweli “Farsantes” (El trece). 6 statuetek powędrowało m.in. do Daniela Barone (za reżyserię), Julio Cháveza (za rolę pierwszoplanową) i jej producentów Adriana Suara i Diego Andrasnika. “Farsantes” wybrano także najlepszą telenowelą dramatyczną. W kategoriach komediowych triumf wiodło “Solamente vos”. Uhonorowano Natalię Oreiro (za rolę pierwszoplanową), Adriana Suara (za rolę pierwszoplanową), Muriel Santa Ana (za rolę drugoplanową) oraz Juan Minujín (także za rolę drugoplanową). “Solamente vos” otrzymała również tytuł najlepszej telenoweli komediowej.

Największą niespodzianką wieczoru okazała się obecność Luisany Lopilato (nominowanej w kategorii Najlepsza rola pierwszoplanowa), która pojawiła się na ceremonii w towarzystwie męża Michaela Bublé.Comments

  1. Brawa dla Naty i Facu. Ich telenowele pozostawiły w tyle konkurencję no i fajnie że Lu zawitała na galę i to jeszcze w jakże doborowym towarzystwie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.