Powrót do Meksyku

Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Meksykańska Azteca nie tylko zrywa ekskluzywne kontrakty z aktorami, ale także podpisuje kolejne z nowymi. Do

Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Meksykańska Azteca nie tylko zrywa ekskluzywne kontrakty z aktorami, ale także podpisuje kolejne z nowymi.

Do grona gwiazd stacji dołączył właśnie Saúl Lisazo.

Aktor od kilku lat mieszka w Miami i grywał w produkcjach różnych firm. Oferta złożona przez szefów Azteci przekonała go do związania najbliższej przszłości tylko z jedną stacją.

Mówi się, że Saúl będzie partnerował Edith Gonzalez w jednej z nowych telenowel stacji “Las Bravo”. Jeśli tak się stanie, będzie to drugie spotkanie tego duetu na ekranie. W 1997 r. zagrali razem w telenoweli Televisy “La jaula de oro”.
Comments

  1. A ja uważam, że Gaby najlepszy duet stworzyła z Berni Pazem, Do samego końca miałam nadzieję, że w Krainie namiętności wybierze właśnie jego. Była między nimi pasja, namiętność, chemia… a Saul to takie ciepłe kluchy. Fajny aktor, ale jako amant raczej kiepski…

  2. Bardzo fajny aktor.Nie zapomnę scen z Gabrielą Spanic w “Powywach serca” na pustyni w Meksyku,

  3. Lubię Saula fajny duet stworzył z Gaby Spanic w dwóch telkach, mogliby razem trzeci raz zagrać:)Facet mimo lat wciąż jest przystojny:)

    1. Rzeczywiście to prawda; rzadko który aktor tak świetnie wygląda, mając więcej niż 50 lat.
      Kolejna telenowela z Gaby i Saulem? Jestem jak najbardziej za tym!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.