Eternamente tuya

San Nicolás, niewielkie miasteczko w Meksyku, staje się tłem historii o przyjaźni, miłości i zdradzie dwóch kobiet, które różnią się

San Nicolás, niewielkie miasteczko w Meksyku, staje się tłem historii o przyjaźni, miłości i zdradzie dwóch kobiet, które różnią się od siebie jak dzień i noc. Antonia jest biedna, nieco zbuntowana, nieokrzesana, ale bardzo szczęśliwa. Sara, jest bogata, ale chorowita, samotna i smutna. Choć nie mają ze sobą nic wspólnego, ich przeciwieństwa przyciągają je do siebie i umacniają paktem przyjaźni, który zostanie zerwany wraz z pojawieniem się ich pierwszej miłości.

Antonia i Sara mają dwadzieścia jeden lat. Antonia z niecierpliwością czeka, aż Sara powróci po czterech latach studiów ze studiów w Szwajcarii, gdzie została wysłana z polecenia ciotki Aguedy, która zdecydowała się trzymać dziewczynę z dala od domu, hacjendy “La Pureza”, a zwłaszcza od biednej przyjaciółki.

Pewnego dnia Antonia spotyka Davida. Dziewczyna nie ma jeszcze pojęcia, że ma przed sobą swoją pierwszą i wielką miłość, ale także przyczynę rozpadu przyjaźni z Sarą, która także bezpamiętnie zakochuje się w młodzieńcu.

David jest skuszony możliwością spotykania się z obiema dziewczynami jednocześnie. Przy Antonii czuje się wolny i czysty, zaś Sara rozbudza w nim namiętność i przyciąga swoim statusem społecznym. W końcu jednak postanawia wybrać jedną z nich. Szczęściarą okazuje się Antonia.

Sara wykorzystuje rozłąkę Davida i Antonii. Podążając ścieżką intryg, pułapek i kłamstw doprowadza do rozstania pary i związuje się z chłopakiem swojej najlepszej przyjaciółki.

Antonia rozstaje się z Davidem i nie ma pojęcia, że to z winy Sary. Na dodatek daje się namówić Sarze na spróbowanie szczęścia z Juanem Pablem, najlepszym przyjacielem z dzieciństwa, którego przyjmuje za swojego narzeczonego…

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2009
LICZBA ODCINKÓW: 135

SCENARIUSZ: Bethel Flores
REŻYSERIA: Andrés Biermann
PRODUCENT: Martha Pérez-Valdez

OBSADA: Andrés Palacios (Juan Pablo), Fernanda Romero (Antonio), Khotan (David), Marimar Vega (Sara), Verónica Merchant (Agueda), Rodolfo Arias (Humberto), Fernando Alonso (Roberto), Marco Treviño (Jesús) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Claudia Sierra – Eternamente tuya

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Gdybym miała wskazać jedną telenowele, którą najbardziej chciałabym żeby była emitowana w Polsce to właśnie ta. Piękna telenowela.

  2. Fajnie by było.. gdyby ten film byście puśli w tv :)

    1. Potwierdzam :) Musi być w Polsce.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.