Bez wstydu

Wdowa, trzy córki na wydaniu i klub ze striptizerami. Tyle na początek zdradza nam TV Azteca o nowej telenoweli, jaką

Wdowa, trzy córki na wydaniu i klub ze striptizerami. Tyle na początek zdradza nam TV Azteca o nowej telenoweli, jaką przygotowuje na zbliżający się 2014 rok. Jej tytuł to “Las Bravo”, a protagoniści Edith González i Mauricio Islas.

Pragnąca podnieść słupki oglądalności meksykańska stacja zdecydowała się postawić na parę aktorów, którzy już raz rozgrzali widzów do czerwoności. Tym razem temperatura ma podskoczyć jeszcze wyżej, albowiem jednym z miejsc, w którym rozegra się akcja tej historii jest klub nocny, w którym pracują czterej przystojni striptizerzy (Héctor Arredondo, Pedro Sicard, Lambda García i Juan Vidal). Do Bravo’s Club – bo tak nazywa się ten lokal – z przyjemnością zaglądać będą trzy panny, córki Valentiny (Edith González). Wdowie i jej trzem córkom przyjdzie zająć się prowadzeniem klubu nocnego, aby spłacić wcale niemałe długi zaciągnięte przez głowę rodziny.

Producentka telenoweli Miracarmen Marcos postawiła na chilijski format telenoweli “Las Vega’s” (zwiastun poniżej). Produkcja zadebiutuje na Azteca Trece na początku 2014 roku w paśmie “Hombre tenías que ser”.

[tabs tab1=”Las Vega’s – Promo”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Zapowiada się ciekawie :-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.