Angelique Boyer Pokutuje za grzechy

Młodziutka aktorka, odtwórczyni głównej roli w telenoweli „Teresa”, debiutuje w sztuce teatralnej zatytułowanej „Ausencia de Dios”. Po sukcesie „Teresy”, która

Młodziutka aktorka, odtwórczyni głównej roli w telenoweli „Teresa”, debiutuje w sztuce teatralnej zatytułowanej „Ausencia de Dios”.

Po sukcesie „Teresy”, która pozwoliła Angelique Boyer udowodnić jej talent aktorki, postanowiła pójść jeszcze dalej i podjęła dojrzałą decyzję o występie na deskach teatru w „Ausencia de Dios”.

Scenariusz speklatklu został stworzony przez Johna Peilmeiera, pod reżyserskim okiem Salvadora Garcini. Jest to historia trzech kobiet: zakonnicy (w tej roli Boyer), matki przełożonej (Raquel Olmedo) i psychiatry (Jacqueline Andere). Doktor Livingston, zostaje włączana w sprawę dziecka, które zostało znaleziono martwe w klasztorze. Okazuje się, że jego matką jest siostra Agnes, która nie chce zdradzić ani kim był ojciec niemowlęcia, ani dlaczego zadusiła je własnymi rękoma. Matka przełożona postanawia przejąć dochodzenie i wysuwa tezę, że dziecko zostało poczęte przez Boga. Doktor Livingston, która przedstawia punkt widzenia nauki, nie kościoła, sprzeciwia się tej opinii.

Wykorzystując fakt, że na scenie prezentuje się w stroju zakonnicy, aktorka postanowiła pozbyć się czerni, jaką przywdziała specjalnie na potrzeby Teresy, by powrócić do naturalnego koloru włosów. Przy okazji skróciła nieco ich długość i prezentuje się teraz w znacznie odmienionym wzierunku.Comments

  1. jest cudna <3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.