Ana Brenda Zostanie tą, która nie potrafiła kochać

Młoda meksykańska aktorka zagra główną rolę w „La que no podía amar”, odświeżonej wersji telenoweli „Monte Calvario”, która – jak

Młoda meksykańska aktorka zagra główną rolę w „La que no podía amar”, odświeżonej wersji telenoweli „Monte Calvario”, która – jak obiecują – będzie znacznie różnić się od pierwowzoru.

Piękna Ana Brenda wcieli się w postać młodej dziewczyny z prowincji o dobrym sercu i silnym charakterze. „Jestem bardzo szczęśliwa, choć tak naprawdę nie czułam się psychicznie przygotowana na tę rolę. Po zakończeniu pracy nad Teresą planowałam wystąpić w serialu Diez i zagrać w filmie. Jednak nagle poszłam na casting i „El Güero” (José Alberto Castro, producent) wybrał mnie na protagonistkę. Czuje się zaszczycona, że we mnie uwierzył. Wspólnie liczymy na to, że wszystko pójdzie pomyślnie i telenowela spodoba się widzom”, wyjaśnia aktorka.

„La que no podía amar” jest remakem telenoweli „Monte Calvario” z 1988 roku, opartej o scenariusz radionoweli pióra Delii Fiallo. W pierwowzorze odtwórcami głównych ról byli Edith González i Arturo Peniche. Również w 1996 sama Carla Estrada sięgnęła po scenariusz i nakręciła „Te sigo amando” z Claudią Ramírez i Luisem José Santander. Jak zapewnia Ana Brenda, nowa wersja będzie różnić się od poprzednich i nie boi się porównań. „Jimena (Suárez, scenarzystka) wykonała dobrą robotę i stworzyła całkiem nową historię z czegoś, co kiedyś było hitem. To mnie uspokaja, bo wiem, że biorę udział w czymś totalnie różnym” – wyjaśnia.

W telenoweli aktorce partnerować będzie José Ron, z którym tworzyła już główną parę w innej produkcji, „Juro que te amo”. Ron jest jednym z moich najlepszych przyjaciół. „Kiedy graliśmy razem, byliśmy znacznie młodsi. Teraz wcielamy się w dojrzalsze postaci i mamy przed sobą szansę na wspólne stworzenie czegoś nowego”, podkreśla aktorka. W obsadzie produkcji znajdziemy takie nazwiska jak Julián Gil, Ana Martin, Ana Bertha Espín, Ingrid Martz, Paty Díaz, Fabián Robles, Mar Contreras, Jorge Salinas i Susana González. Reżyserami są Salvador Garcini y Alejandro Gamboa. Premiera 1 sierpnia na Canal de las Estrellas.Comment

  1. JESTES NAJLEPSZA DO ROLI PROTAGONISTKI, POSTAWILI NA DOBREGO KONIA :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.