„Dzikie serce” – Odcinek 161: Octavio poszukuje Maricruz

W 161. odcinku telenoweli „Dzikie serce”: Octavio jest zdeterminowany, by odnaleźć Maricruz. Emisja 14 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Maricruz żegna się z Elsą. Dziewczyna prosi ją, by nigdy więcej nie wracała. Octavio przychodzi do domu Álvaro w poszukiwaniu Maricruz. Mężczyzna informuje go, że jego była żona właśnie się wyprowadziła. Magdalena wyjaśnia Elsie, że Álvaro zerwał z Liz po tym jak odkrył jej romans z Alfonso.

Maricruz wraca do domu Clementiny i zgadza się, by kobieta zaopiekowała się jej córką, podczas gdy ona będzie pracować jako kelnerka. Octavio planuje wynająć detektywa, który odnajdzie Maricruz. Celia myśli, że Lupita jest córką Alfonsa. Clementina wyprowadza ją z błędu. W trakcie powrotu z pracy Maricruz zostaje napadnięta i pozbawiona przytomności. Trafia do szpitala, z którego ucieka, by nie wywołać kolejnego skandalu. Kiedy Octavio szuka jej w szpitalnym pokoju, jej już tam nie ma.

Marcruz wraca obolała do domu Clementiny. Cosio wręcza Maríi adres Clementiny i zapewnia, że tam zdobędzie informacje o Maricruz. Clementina wzywa doktora Villara, żeby zajął się Maricruz. Juanita opowiada Octavio o tym, co spotkało Maricruz oraz wskazuje mu miejsce, w którym przebywa.

Emisja 14 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceComments

  1. zapomniałam dodac że jeszcze straciła cały majatek ojca nie uszanowała jego ciężkich zarobionych pieniędzy dobrze że telenowela sie juz konczy odcinek ostatni bardzo słaby, wolę jednak telenowele takie jak amor bravio i mi pecado gdzie protki maja trochę więcej rozumu

  2. ta cała mari cruz to nie ciekawa postać idzie do wiezienia z własnej woli i zostawia dziecko żadna matka tego by nie zrobiła nawet dla mężczyzny, podrugie zachowuje się tak jakby nie kochała octavia bo rezygnuję z miłości co chwile ten octavio powinien ją zostawić i nie prosić wiecej o miłośc,, heh

  3. to nie jest ostatni odcinek, bo ostatnim jest 162

  4. Amen.Ostatni 161 odcinek.
    Jak na Meksykańską telenowelę to muszę przyznać że Dzikie serce to serial z ciekawą fabułą ,miejscami serial był nudnawy jak flaki z olejem,ale coś się działo.Maricruż przebyła niezwykłą transformację psychiczną i fizyczną ,Z dzikusa stała się damą ,odnalazła ojca ,stała się bogata .Później zbankrutowała i trafiła do więzienia.
    Brawo-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.