„Dzikie serce” – Odcinek 162: Maricruz i Octavio biorą ślub | novela.pl

„Dzikie serce” – Odcinek 162: Maricruz i Octavio biorą ślub

novela.pl 8 października 2015 6

W 162. ostatnim odcinku telenoweli „Dzikie serce”: Maricruz i Octavio godzą się i odnawiają przysięgę małżeńską. Emisja 15 października o godz. 17:00 w Czwórce

„Dzikie serce” – Odcinek 162: Maricruz i Octavio biorą ślub

Octavio przychodzi do domu Clementiny i prosi o rozmowę z Maricruz. Kobieta opowiada mu ze wszystkimi szczegółami, co naprawdę zaszło między Maricruz i jej synem. Po tej rozmowie Octavio prosi Maricruz o przebaczenie i wyznaje jej miłość. Wkrótce w domu Clementiny pojawia się María razem ze swoim osłem Filemonem.

Octavio dziękuje Clementinie, że zajęła się Maricruz. Ona namawia go, by odnowił przysięgę małżeńską z byłą żoną i już nigdy jej nie opuszczał. Proponuje im także, by zamieszkali na stałe w jej domu. Mercedes i Celia otrzymują zaproszenia na ślub Octavio z Maricruz. Clementina wręcza Maricruz w prezencie ślubnym naszyjnik z pereł. Maricruz wyznaje jej, że traktuje ją jak matkę, której nigdy nie miała. Mercedes gratuluje Maricruz z powodu ślubu z Octavio. Tymczasem Natasha, Juan José, Liz oraz kilku innych malarzy zbierają się, by odsłonić obraz „Wyzwolenie”, by uczcić pamięć o ich przyjacielu, Aníbalu, autorzie dzieła.

Octavio i Maricruz pobierają się, a Francisco, Clementina i María świadkują na ich ślubie. Clementina zwierza się Franciskowi, że jest szczęśliwa, iż Octavio i Maricruz stali się częścią jej rodziny. Państwo młodzi całują się.

Emisja 15 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce

6 komentarzy »

 1. rosso 10 października 2015 o 15:42 - Reply

  Wczoraj w 158. odcinku w roli doradcy w sklepie w którym Maricruz kupiła bluzkę zagrała Simona z “Niewinnej intrygi”.

 2. lena 10 października 2015 o 15:14 - Reply

  Zgadzam sie Carolą dziwna telenowele że przez cały serial proci nie byli razem tylko na początku i godzą sie w ost odcinku, telenowela przeciagnieta na maksa bez fabuły tak naprawde przy koncowych odcinkach proci nie maja już powodu żeby nie byc razem dlaczego po wyjsciu z więzienia mari cruz unika octavia ? telenowela dlatego troche śmieszna, zresztą uważam że nathalia lartilleux ma najsłabsze telenowele w meksyku

 3. Carola 9 października 2015 o 18:42 - Reply

  Pierwszy raz widzę taką telenowelę gdzie proci pogodzili się w ostatnim odcinku a przez cały serial nie byli ani chwilę razem za wyjątkiem początku oczywiście.Dobrze że to już koniec.

 4. rosso 8 października 2015 o 20:11 - Reply

  Telenowela była bardzo fajna,liczę że kiedyś zostanie powtórzona chociażby przez stację Polsat Romans. Dzisiejszy(157.) odcinek był smutny,ale myślę że ostatnie sceny ze Simoną,Ofelią czy choćby dzisiejsza- Esther,Jose Antonio i ich dziecko powinna być ukazana w finałowym odcinku.

 5. Polcia 8 października 2015 o 19:36 - Reply

  Moim zdaniem to przeciągnęli tą telenowele o jakieś 50 odcinków….. zobaczymy jak będzie z kotką

 6. dorota 8 października 2015 o 18:48 - Reply

  Szkoda, że Maricruz i Octavio pogodzą się dopiero w ostatnim odcinku,moim zdaniem telenowela została niepotrzebnie przeciągnięta wręcz na siłę ,nie rozumiem wprowadzania tych wszystkich nie potrzebnych i nudnych wątków zwłaszcza z tą całą Marią.Ogólnie będę telkę dobrze wspominać choć nie należy do najlepszych ,które oglądałam.

Komentarze »


X