Octavio przychodzi do domu Clementiny i prosi o rozmowę z Maricruz. Kobieta opowiada mu ze wszystkimi szczegółami, co naprawdę zaszło między Maricruz i jej synem. Po tej rozmowie Octavio prosi Maricruz o przebaczenie i wyznaje jej miłość. Wkrótce w domu Clementiny pojawia się María razem ze swoim osłem Filemonem.

Octavio dziękuje Clementinie, że zajęła się Maricruz. Ona namawia go, by odnowił przysięgę małżeńską z byłą żoną i już nigdy jej nie opuszczał. Proponuje im także, by zamieszkali na stałe w jej domu. Mercedes i Celia otrzymują zaproszenia na ślub Octavio z Maricruz. Clementina wręcza Maricruz w prezencie ślubnym naszyjnik z pereł. Maricruz wyznaje jej, że traktuje ją jak matkę, której nigdy nie miała. Mercedes gratuluje Maricruz z powodu ślubu z Octavio. Tymczasem Natasha, Juan José, Liz oraz kilku innych malarzy zbierają się, by odsłonić obraz „Wyzwolenie”, by uczcić pamięć o ich przyjacielu, Aníbalu, autorzie dzieła.

Octavio i Maricruz pobierają się, a Francisco, Clementina i María świadkują na ich ślubie. Clementina zwierza się Franciskowi, że jest szczęśliwa, iż Octavio i Maricruz stali się częścią jej rodziny. Państwo młodzi całują się.

Emisja 15 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce

6 KOMENTARZE

  1. Zgadzam sie Carolą dziwna telenowele że przez cały serial proci nie byli razem tylko na początku i godzą sie w ost odcinku, telenowela przeciagnieta na maksa bez fabuły tak naprawde przy koncowych odcinkach proci nie maja już powodu żeby nie byc razem dlaczego po wyjsciu z więzienia mari cruz unika octavia ? telenowela dlatego troche śmieszna, zresztą uważam że nathalia lartilleux ma najsłabsze telenowele w meksyku

  2. Pierwszy raz widzę taką telenowelę gdzie proci pogodzili się w ostatnim odcinku a przez cały serial nie byli ani chwilę razem za wyjątkiem początku oczywiście.Dobrze że to już koniec.

  3. Telenowela była bardzo fajna,liczę że kiedyś zostanie powtórzona chociażby przez stację Polsat Romans. Dzisiejszy(157.) odcinek był smutny,ale myślę że ostatnie sceny ze Simoną,Ofelią czy choćby dzisiejsza- Esther,Jose Antonio i ich dziecko powinna być ukazana w finałowym odcinku.

  4. Szkoda, że Maricruz i Octavio pogodzą się dopiero w ostatnim odcinku,moim zdaniem telenowela została niepotrzebnie przeciągnięta wręcz na siłę ,nie rozumiem wprowadzania tych wszystkich nie potrzebnych i nudnych wątków zwłaszcza z tą całą Marią.Ogólnie będę telkę dobrze wspominać choć nie należy do najlepszych ,które oglądałam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.