„Dzikie serce” – Odcinek 160: Inés nazywa Maricruz zabójczynią

W 160. odcinku telenoweli „Dzikie serce”: Inés myśli, że Maricruz zabiła Alfonso i nazywa ją zabójczynią. Emisja 13 października o godz. 17:00 w Czwórce.

Liz zdradza Elsie, że Maricruz była kochanką Alfonso i go zabiła. Na dowód pokazuje jej artykuł z gazety dotyczący śmierci malarza. Magdalena i Maricruz słyszą krzyki i lament dobiegający z sypialni Elsy – dziewczyna wpada w złość na wieść, że Maricruz przyznała się przed sądem do zabicia Alfonsa. Maricruz próbuje przekonać ją, że prasa kłamie i jest niewinna. Liz insynuuje, że Maricruz omotała Álvaro, tak samo jak Alfonsa, by wykupił jej wolność.

Octavio wypytuje Clementinę o miejsce pobytu Maricruz. Kobieta obiecuje, że pomoże mu odnaleźć byłą żonę. Maricruz wyjaśnia Elsie, że Alfonso był samolubem, nie wiedział, co to miłość i planował wziąć ślub z inną kobietą. Zapiera się także, że nie pozowała dla niego nago i nie ponosi winy za jego śmierć. Elsa nie wierzy jej i nazywa zabójczynią. Nadmiar emocji doprowadza ją do utraty przytomności.

Maricruz wyjaśnia Álvaro, że Elsa dowiedziała się od Liz prawdy o Alfonso. Clementina informuje Juanitę, że Octavio desperacko szuka Maricruz. Maricruz chce zrezygnować z pracy dla Álvaro.

Emisja 13 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, René Strickler, Sergio Goyri, Arleth Terán, Carlos Cámara Jr., Ingrid Martz, Alejandro Tommasi; Strona: www.novela.pl/dzikie-serceTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.