Ana Brenda Contreras i José Ron w La que no podía amar

Po tym, jak Meksykanie pożegnali wczoraj „La fuerza del destino”, dzisiaj mogą przygotować się na premierową ucztę z najnowszą produkcją

Po tym, jak Meksykanie pożegnali wczoraj „La fuerza del destino”, dzisiaj mogą przygotować się na premierową ucztę z najnowszą produkcją serwowaną przez José Alberta Castro. „La que no podía amar” (tłum. „Ta, która nie mogła kochać”) to stworzona przez Ximenę Suárez, odświeżona wersja „Monte Calvario” Delii Fiallo, w reżyserii Alejandra Gamboa i Salvadora Garcini..

W rolach głównych duet, który już raz sprawdził się w innej produkcji Televisy: „Juro que te amo”. Ana Brenda Contreras i José Ron z dumą zaprezentowali swoje najnowsze dzieło na konferencji prasowej, która odbyła się w ubiegłym tygodniu. „Bardzo ją lubię, i jestem zafascynowany możliwością ponownej pracy z Aną Brendą. To bardzo ważny projekt dla nas obojga. Musimy się wzajemnie wspierać, dodawać sobie odwagi i ma nadzieję, że będzie to widać na ekranie”, powiedział Ron.

Aktor zagra rolę Gustava, romantyka i idealisty, pracowitego i dobrego, który najbardziej w życiu ceni miłość i dobre serce. Postać Any Brendy to Ana Paula, kobieta odważna, wesoła, o silnym charakterze i, tak jak Gustavo, wierząca w prawdziwą miłość.

Role tych, którzy będą spiskować i rozdzielać ze sobą zakochanych powierzono Jorge Salinasowi, Susanie González i Julianowi Gil. Na szczególną uwagę zasługuje ten ostatni, gdyż czeka na niego postać, która nie istnieje w oryginalnym scenariuszu. To znakomity adwokat, przebiegły, sprytny, a przy tym uwodzicielski. Julián Gil cieszy się, że dzięki tej postaci będzie mógł zerwać z wizerunkiem obnażającego ciało aktora, który sprzedaje bardziej swoje ciało niż talent. Wymieniony na początku Jorge Salinas zagra Rogelia, przystojnego i inteligentnego mężczyznę, którego tragiczny wypadek przeistoczył w samolubnego egoistę, mylącego miłość z pożądaniem. Ostatnia, ale niemniej ważna, Susana Gonzalez da życie Cinthii, pięknej, zmysłowej i kapryśniej kobietki, która ma dość życia na hacjendzie i szuka sposobu na odmienie swojego losu. Ma nadzieję, że miłość do Gustava jej w tym pomoże.

Obsadę uzupełniają: Ana Martin, Ignacio López Tarso, Fabián Robles, Mar Contreras, Michelle Ramaglia, Paty Díaz, Germán Gutiérrez, Alejandro Ávila i Marco Méndez.Comments

  1. Uwielbiam “zakazane uczucie” ! Niestety zaczęłam oglądać to dopiero od 58 odcinka :( . Musze nadrabiać zaległości. Jak ja bym chciała żeby Gustavo znów był z Aną Paulą. jestem na 10 odcinku i oni tak bardzo się kochali! Gdyby nie ta wredna ciotka Any już dawno stworzyliby szczęśliwą rodzinę! Czy ktoś może mi napisać czy będą powtarzać to jescze raz i czy robią następną serię? Byłabym bardzo wdzięczna! Z góry dzięki!
    To świetny film ! A jak fajnie by było gdyby Ana Brenda była z Josem Ronem ~!! Ale na to nie mam wpływu. Pozdrawiam wszystkich fanów tego serialu ! :)

  2. Film jest super !! Fajnie ,że są dwa odcinki !! Lepszy od Evy Luny !!!
    Pozdrawiam fanów;)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.