Alejandra Sandoval i Miguel De León protagonistami nowej telenoweli Venevisión

Nowa produkcja Venevisión bazować będzie na scenariuszu hitowej telenoweli “Inés Duarte, secretaria”. Na protagonistów odświeżonej wersji wybrani zostali kolumbijska aktorka

Nowa produkcja Venevisión bazować będzie na scenariuszu hitowej telenoweli “Inés Duarte, secretaria”. Na protagonistów odświeżonej wersji wybrani zostali kolumbijska aktorka Alejandra Sandoval (“Dziedzictwo Luny”) i pierwszy amant telenowel wenezuelskich Miguel De León (“Za marny grosz”).

“Kręcimy nową wersję historii, która w latach 90-tych była prawdziwym hitem. Obsada jest pierwszorzędna, to aktorzy z ogromnym doświadczeniem, ale przedstawimy też ważne wątki nieletnich, które dadzą powiew świeżego powietrza tej powieści. Historia naszej bohaterki, to typowa historia przedsiębiorczych wenezuelskich kobiet, które wyznaczają sobie cel i do niego dążą. Ich osiągnięcia są wynikiem ich własnych zasług. Kobiety będą się mogły identyfikować z Inés, bo nasz kraj jest pełen takich kobiet jak ona” – wyznał Manuel Federico Fraíz-Grijalba, producent wykonawczy telenoweli.

Warto wspomnieć, że na przełomie 2008/2009 roku własną adaptację tego scenariusza wyprodukowała meksykańska TV Azteca. W telenoweli pod tytułem “Secretos del alma” główne role zagrali Ivonne Montero (“Anita”) i Humberto Zurita (“Królowa Południa”).


Comments

  1. Popieram Rosso.
    Super, że robią akurat ten remake. Obejrzałam z połowę SdA i do dziś ją uwielbiam! Piękna historia!

  2. W końcu coś o gwiazdach Venevision. Moglibyście czasem także wspomnieć o gwiazdach RCTV bądz telenowelach wyprodukowanych przez te 2 wytwórnie które były wyświetlane w Polsce.Coś w stylu “Wspomnień czar” a telenowel jest sporo np. z RCTV-Kassandra,Pogarda,Niezapomniana,Gorzkie dziedzictwo,Tajemnicza Kobieta,Za wszelką cenę,Moje trzy siostry,Kobieta Judasz a z Venevisionu-Pod wiatr,Imperium kobiet,Cała Ty,Grzechy miłości,Tylko Ty,Zakazana miłość i wiele innych telenowel z tych 2-ch wytwórni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.