Jessica Coch powraca do łask

Po prawie dwuletniej absencji Jessica Coch (“Ukryta miłość”) powraca do telenowel. Aktorka będzie częścią obsady przygotowywanego przez Pedro Damiána remake’u telenoweli

Po prawie dwuletniej absencji Jessica Coch (“Ukryta miłość”) powraca do telenowel. Aktorka będzie częścią obsady przygotowywanego przez Pedro Damiána remake’u telenoweli “Muchacha italiana viene a casarse”. Jak wynika z informacji prasowych, będzie to bardzo istotna, ale niestety tylko gościnna rola.

“Muchacha italiana viene a casarse” nie ma jeszcze potwierdzonych protagonistów, ale nazwiska wszystkich możliwych kandydatów zostały już ujawnione. Wśród nich między innymi Livia Brito (“Otchłań namiętności”), Gabriel Soto (“Ukryta miłość”), José Ron (“Zakazane uczucie”) i Alfonso Herrera (“Zbuntowani”).Comments

 1. Nie lubię jej, ma w sobie coś takiego, że mnie od niej odpycha.
  Alfonso mógłby w końcu w jakieś telenoweli zagrać, ale nie widzę go w parze z Livią. Poza tym chyba Ron jest tu “zaklepany”

 2. Jessi jest świetną aktorką. Chciałabym aby zagrała kiedyś protagonistkę :-)

 3. Fajnie ale szkoda że gościnny występ.

 4. Jessica jest świetna. Mam nadzieję, że kiedyś dostanie nagrodę, bo widziałam ją w wielu rolach i w każdą wcieliła się doskonale. :)

 5. Alfonso Herrera świetnie by było;)

 6. Też chcę Poncho, nie! nie chcę, żądam!

 7. chcę alfonsa herrere bo jeszcze nie grał w żadnej telci oprócz zbuntowanych

  1. Alfonso grał w 2009 r. “Cameleones” z Belindą oraz Sherlyn i była to telenowela Televisy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.