Vanesa Martín wykonuje temat przewodni serialu “Telefonistki”

Hiszpania piosenkarka Vanesa Martín stworzyła i wykonała piosenkę przewodnią serialu “Telefonistki”. Ramón Campos wyreżyserował do niej teledysk.

“Hablarán de ti y de mí” (tłum. Będą o nas gadać) to tytuł piosenki przewodniej pierwszego hiszpańskiego serialu Netflixa pt. “Telefonistki”, dostępnego na platformie od piątku 28 kwietnia. Jego autorką oraz wykonawczynią jest urodzona w Maladze piosenkarka Vanesa Martín. Kompozycja utrzymana jest klimacie materiału zebranego na ostatniej płycie artystki zatytułowanej “Munay”. “Piszę o kobietach walecznych, żywiołowych, wolnych, prawdziwych, jak serialowe telefonistki. Lubię gdy z moich piosenek bije taka sama siła, jak z historii, które opowiadają” – komentuje Vanesa.

Dostępny jest teledysk do utworu wyreżyserowany przez Ramóna Camposa, jednego z twórców “Telefonistek”. Vanesa przemierza w nim różnorodne scenerie, w których rozgrywa się akcja serialu. Całość dopełniają fragmenty scen z udziałem aktorów Blanki Suárez, Yona Gonzáleza, Any Fernández czy Maggie Civantos.

[tabs tab1=”Vanesa Martín – Hablarán de ti y de mí”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.