Yo soy Betty, la fea

Podczas, gdy jej znajome poznawały od środka najlepsze dyskoteki w mieście, wdając się przy tym w kolejne przygody miłosne, Betty

Podczas, gdy jej znajome poznawały od środka najlepsze dyskoteki w mieście, wdając się przy tym w kolejne przygody miłosne, Betty spędzała dni i wieczory w domu poświęcając się nauce, aby w przyszłości zatriumfować w życiu zawodowym. Bynajmniej nie robiła tego z przyjemności. Ta biedna dziewczyna zwyczajnie nie została obdarzona przez naturę urodą, za którą oglądaliby się chłopcy. Gdy jeden z nich odważył się do niej zbliżyć, a po kilku dniach zmienił zdanie i rzucił ją, a Betty wpadła w traumę gorszą niż ta, jaką miała na punkcie swojego wyglądu. Betty pogodziła się z myślą, że zostanie starą panną i postanowiła zadowolić kochanego ojca, który postawił przed nią nie lada wymagania, i zostać najlepszą studentką na uniwersytecie.

Życie Betty obraca się o sto osiemdziesiąt stopni, gdy rozpoczyna pracę w Eco Modzie, jednym z największych i najważniejszych domów mody w Kolumbii, i zadłuża się w swoim przełożonym, Armando Mendoza. Pomimo znakomitego curriculum, aspirująca na kierownika Betty przyjmuje stanowisko jego sekretarki. A wszystko po to, żeby być bliżej mężczyzny swoich snów, atrakcyjnego prezesa firmy, który odziedziczył świetnie prosperujący interes po swoim ojcu i jest nie tylko znany i ceniony przez media, ale także uwielbiany przez kobiety. Betty wie, że nie ma szans w rywalizacji z pięknymi modelkami, które Mendoza ma dosłownie na wyciągnięcie ręki i które oddałyby mu się w całości. Mimo to, sumiennie prowadzi terminarz potajmenych randek szefa i kryje go przed jego narzeczoną, Marcelą Valencia, wyrafinowaną i dumną projektantką mody.

Betty znajduje w Eco Modzie nie tylko miłość swojego życia, ale także przyjaciółki, równie zabawne i bystre, lecz tak jak ona pozbawione urody. Razem tworzą kwartet brzydul i są ze sobą na dobre i na złe.

Wkrótce Betty odkrywa, że ma nie tylko bogate wnętrze, ale także dzięki niewielkim zmianom może być piękna i jak każdy zasługuje na miłość.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

TYTUŁ POLSKI: Brzydula
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 1999/2001
LICZBA ODCINKÓW: 169

SCENARIUSZ: Fernando Gaitán, Liliana Hernández
REŻYSERIA: Mario Ribero
PRODUCENT: María del Pilar Fernández

OBSADA: Ana Maria Orozco (Betty), Jorge Enrique Abello (Armando), Ricardo Vélez (Mario), Natalia Ramírez (Marcela), Lorna Paz (Patricia), Luis Mesa (Daniel), Julián Arango (Hugo), Mario Duarte (Nicolás) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Yolanda Rayo – Se dice de mí

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

 

[/tab]

[/tabs]Comments

 1. Jest już Brzydula w necie dostępna wszystkie odcinki. Dziękuję kto dodał ten serial w neta.

 2. Czekam na kolejne powtórki w tv. Oryginalna wersja Brzyduli najlepsza.

 3. mogli by ja znow puscic <3 skoro puszczaja zbuntowanego aniloa. to betty tez musza !!! :)

 4. Uwielbiam…pamietam ja z 2001r pd tego czasu co jakis czas do niej wracam i niezmiennie sie wzruszam…najlepsza…

 5. Popieram przedmówców, ale mam parę uwag do artykułu:
  – Betty nie zgadza się na bycie sekretarką, bo się zakochała, tylko dlatego, że nie może znaleźć żadnej innej pracy mimo swoich kwalifikacji (zakochuje się później)
  – Marcela nie jest projektantką tylko kierowniczką punktów sprzedaży

 6. Mistrzostwo świata :)

 7. zgadzam sie, ze Brzydula to najlepszy serial wszech czasow!!! a Abello jest jak dobre wino!!! z biegiem lat coraz slodszy!!!!!

 8. zabawna ta telcia,bardzo ją lubiłam

 9. Moja naj naj najulubieńsza, nawet dziś oglądałam 3 pierwsze odcinki i chyba pójdę za ciosem ;)
  Ach ten Armando ^^
  Oglądam teraz z Jorge Enrique telcie En los tacones de Eva, z czasem jest jeszcze bardziej przystojny, ehhh… o ile to możliwe w ogóle ;p

 10. Najlepsza telka na świecie, już takiej nie będzie, uwielbiałam ją :-)

 11. Jedna z najlepszych telenowel wszechczasów ;)

  1. Racja :) Oryginalna Brzydula była, jest i będzie rewelacyjna!

 12. super była ta telcia-:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.