Tormenta en el paraíso

Rok 1987. Dwaj naukowcy Hernán Lazcano i Eliseo Bravo dokonują zadziwiającego odkrycia w rafie koralowej Cozumel: na dnie morza znajdują pozostawioną

Rok 1987. Dwaj naukowcy Hernán Lazcano i Eliseo Bravo dokonują zadziwiającego odkrycia w rafie koralowej Cozumel: na dnie morza znajdują pozostawioną przed laty czarną perłę. Gdy Ahzac dotyka czarnego diamentu, spełnia się klątwa rzucona wieki temu przez kapłana Majów i spotyka go nieszczęście – ogarnięty ambicją Eliseo Bravo zabija go.

Eliseo powraca do Veracruz ze złotem i czarną perłą, która już zdążyła mu zaszkodzić i rozdzieliła z żoną, Maríą Teresa oraz zmusiła do samotnego wychowania trójki dzieci: Davida, Nicolasa i Leonarda. Eliseo otrząsa się z tego ciosu i zakłada hacjendę, której nadaje nazwę El paraíso.

Dwadzieścia lat później, trzej synowie Eliseo są już prawdziwymi mężczyznami. On jednak nie jest z nich wszystkich do końca zadowolony. Najstarszy z nich, David, pozostaje obojętny na interesy ojca i nie przejmuje się losami hacjendy, a najmłodszy z synów, Leonardo, jest zbyt słaby i wrażliwy, aby przejąć jego dorobek. Mężczyzna pokłada wszystkie swoje nadzieje w Nicolasie, który wykształcił się na adwokata i jako jedyny wyraża chęć pomocy ojcu.

Tymczasem Aymar, córka Hernana i Analy, dziewczyna wychowana w kulturze Majów, której broni z dumą, poznaje Nicolasa i zakochuje się w nim ze wzajemnością.

Maura Durán, zmysłowa i ambitna kobieta, zarzuca sieć intryg, aby przywłaszczyć sobie fortunę rodziny Bravo. Maura podaje się za Karinę Rosemberg i uwodzi trzech braci doprowadzając w ten sposób do rywalizacji między nimi, a także rozpadu rozkwitającego dopiero związku Nicolasa z Aymar.

Aymar i Nicolás muszą stawić czoła intrygom Maury oraz klątwie czarnej perły, aby udowodnić, że miłość przezwycięża wszystkie bariery czasu i niegodziwości.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2007
LICZBA ODCINKÓW: 185

SCENARIUSZ: Caridad Bravo Adams
REŻYSERIA: Gilberto Macín
PRODUCENT: Juan Osorio Ortiz

OBSADA: Alejandro Tommasi (Eliseo), Sara Maldonado (Aymar), Erick Elías (Nicolás), José Luis Reséndez (David), Ernesto D’Alessio (Leonardo), Frances Ondiviela (Teresa), Eugenia Cauduro (Analy Mayú), Manuel Ojeda (Kapitan Solis), Mariana Seoane (Maura), Ursula Prats (Luisa), Ingrid Martz (Karina) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Alejandro Fernández – No se me hace fácil
[/tab]
[tab id=2]

[/tab]
[tab id=3]
[vimeo id=”41233329″ width=”600″ height=”350″]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Mariana tutaj wymiata jako czarny charakter. Zresztą telenowela całkiem fajna.

  2. ja nie ogladałam ani razu z powodu braku czasu. Ale strasznie bym chciała obejrzec ta telke.A w Polsce to raczej watpie ze puszcza bo jest za stara. A teraz puszczaja same nowe telki no chyba ze moze na romantice by mogli puscic.

  3. Ta telka jest zajebista, ogladalam ja cala 2 razy :)
    Fajnie by bylo gdyby puscili ja w Polsce :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.