Teresa

Historia kobiety, która wyrzekła się własnej rodziny i zagrała na uczuciach bliskich sobie osób nieświadoma tego, że prędzej czy później

Historia kobiety, która wyrzekła się własnej rodziny i zagrała na uczuciach bliskich sobie osób nieświadoma tego, że prędzej czy później życie wystawi jej rachunek i zmusi by zapłaciła za swoje uczynki.

Teresa jest młodą, piękną kobietą lecz zdominowaną przez ambicję. Zamiast pracować, woli obrać inną taktykę i podążając ścieżką oszustwa i zdrady wyjść z nędzy. Narzeczonego, Mariana, traktuje jak swoją własność i wykorzystuje jego miłość czyniąc z niej użytek. Na swojej drodze do lepszego życia spotyka Paula, najlepszą na partię na uczelni. Gdy są już o krok od ślubu, Paulo odkrywa prawdziwe pochodzenie Teresy, zrywa z nią i upokarza. Kolejną ofiarą zgubnej kobiety pada Arturo de la Barrera, wykładowca, gotowy nie tylko opłacić jej studia na prywatnej uczelni ale i stracić dla niej głowę. Teresa wmawia jego siostrze, Luisie, że nigdy nie zaznała miłości od rodziców, którzy jedynie się nad nią znęcali i tak zamieszkuje w domu profesora. Po ukończeniu studiów, zrywa z Marianem, wychodzi za Artura i wyjeżdża do Europy. Jej fascynacja Arturem szybko się wypala i rządna przygód postanawia uwieść Fernanda, narzeczonego Luisy, którą dotąd nazywała swoją najlepszą przyjaciółką.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Zwiastun”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2010/2011
LICZBA ODCINKÓW: 152

SCENARIUSZ: Ximena Suárez
REŻYSERIA: Mónica Miguel, Alejandro Gamboa
PRODUCENT: José Alberto Castro

WYSTĘPUJĄ: Angelique Boyer (Teresa Chávez Aguirre), Aarón Díaz (Mariano Sánchez Suárez), Sebastián Rulli (Arturo de la Barrera Azuela), Cynthia Klitbo (Juana Godoy de González), Ana Brenda (Aurora Alcázar Coronel de Sánchez), Margarita Magaña (Aída Cáceres Azuela), Manuel Landeta (Ruben Cáceres Muro), Felicia Mercado (Genoveva Alba di Casa), Silvia Mariscal (Refugio Aguirre de Chávez), Juan Carlos Colombo (Armando Chavez Gómez), Raquel Olmedo (Oriana Guijarro Vda. de Moreno), Daniel Arenas (Fernando Moreno Guijarro), Fernanda Castillo (Luisa de la Barrera Azuela), Fabiola Campomanes (Esperanza Medina Domínguez de Ledesma) i inni

TENAT PRZEWODNI: Gloria Trevi – Esa hembra es mala[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”36025509″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Comments

 1. super telenowela Angelique boska

 2. super telka

 3. ktoś morze wie co będzie
  leciało po tereśę na tv7

 4. świetna telenowela , uwielbiam Teresę.

 5. Początkowo “Teresa” była nawet bardzo dobra, ale teraz (piszę o obecnie emitowanych w Polsce odcinkach”) jest niestety przeciętna. Oglądam tylko dla niektórych drugoplanowych postaci (zwłaszcza pary Johny i Paty), bo główni to porażka. Ale najbardziej dosyć mam Diaza!

 6. Już leci i jest zaje-*** .

 7. Świetna telenowela Bedę ją oglądać

 8. 5 marca ma leciec na tvn7…o 15:00

 9. Chyba po polsku to póki co nigdzie i nie zapowiada się, by była emitowana.

  1. A jednak pokarze się w marcu na TVN7!

 10. gdzie bedzie mozna zobaczyc ta telcie?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.