Lynch

Jedni potrzebują pieniędzy, drudzy miłości, inni sławy… ale są i tacy, którzy potrzebują śmierci. Jeśli jesteś w poważnych tarapatach i

Jedni potrzebują pieniędzy, drudzy miłości, inni sławy… ale są i tacy, którzy potrzebują śmierci.

Jeśli jesteś w poważnych tarapatach i uważasz, że jedynym wyjściem jest skończyć ze sobą, zakład pogrzebowy El descanso eterno gwarantuje Ci komplet usług łącznie ze zmartchwystaniem: scena ze śmiercią naturalną lub przypadkową, trumna na miarę, nagranie wideo z pogrzebu i nowa tożsamość w innym kraju, która pozwoli w pełni cieszyć się z życia jak zmarły. Nikt nie będzie Cię szukał, ani zadawał pytań… 

Po czternastu latach Mariana zjawia się pewnego dnia w upadająym zakładzie pogrzebowym z walizką pełną pieniędzy i zamiarem sfingowania własnej śmierci dla zmylenia ludzi, którzy ją ścigają.

Mariana porzuciła Lynch, właściciela zakładu pogrzebowego, gdy Leo, ich syn, był jeszcze niemowlęciem. Zniknęła bez śladu, zmieniając tym samym na zawsze życie obu mężczyzn. Teraz powraca, zraniona i przerażona, by błagać Lynch o ratunek. Nie może mu niczego wyjaśnić, zwłaszcza tego, gdzie spędziła ostatnie czternaście lat, ale potrzebuje jego pomocy. Mężczyzna daje się oślepić miłości do Mariany, która odżyła w nim na nowo i przystaje na jej prośbę. Śmierć i odrodzenie Mariany udają się znakomicie, co podsuwa kobiecie pomysł na rozkręcenie nowego interesu. I tak, zakład pogrzebowy “Lynch” staje się ikoną fałszywych zgonów i żywą utopią dla tych, którzy pragną zaczać wszystko jeszcze raz.

Czarny humor, niełatwe sytuacje, oraz kpina ze śmierci są tym, co napędza ten 13 odcinkowy serial, w którym śmierć jest początkiem nowego życia.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Promo 1″ tab4=”Promo 2″ tab5=”Promo 3″]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Kolumbia, 2011
LICZBA ODCINKÓW:
 13 (sezon I)

SCENARIUSZ: Juliana Barrera, 
REŻYSERIA:
 Ricardo Gabrielli
PRODUCENT:
 Nelson Martínez

WYSTĘPUJĄ: Natalia Oreiro (Isabel / Mariana), Jorge Perugorría (Lynch), Alejandro Calva (Javier), Jean Paul Leroux (Federico), Jorge Monterrosa (Frank), Tatán Rodríguez (Leo), Paula Castaño (Sara), Katia del Pino (Ximena)

Z GOŚCINNYM UDZIAŁEM: Cristian Meier (Emilio), Damián Alcázar (Zuñiga), Jesús Ochoa (Julio), Raúl Méndez (George), Pablo Azar (Iván) i inni

TEMAT PRZEWODNI: ?

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[tab id=4]

[/tab]

[tab id=5]

[/tab]

[/tabs]Comments

 1. Droga Novelo!
  Może warto zapytać się na facebooku czy ludzie chcą, by jeszcze raz ” wyemitowano ” ten serial, tu na stronie?
  Czy jestem jedyną osobą, która nie obejrzała tego serialu do końca?
  Sądzę, że nie.
  Pamiętam, jak ponownie puszczaliście pierwszy sezon, bo ludzie się obudzili i zorientowali się, że gra w tym Natalia ( włącznie ze mną ). Później, gdy już usunęliście było mnóstwo komentarzy gdzie podziały się te wszystkie odcinki…? Założę się, że nie jestem jedyną, która chętnie obejrzałaby to ponownie a teraz tak szukam i nie mogę znaleźć żadnego odcinka.
  Obecnie ” lynch ” jest na 1 miejscu seriali, które chcę obejrzeć, ale praktycznie nie mam jak, bo nigdzie w internecie nie ma polskiej wersji serialu, a mój hiszpański nie jest na wspaniałym poziomie ( i proszę nie piszcie, że z samego oglądania też można wiele zrozumieć, bo to nie to samo ) dlatego liczę na Was. Pozdrawiam.

 2. w Polsce będzie to emitowane na novela TV.

 3. Ten serial powinien byc nadawany od września w TV4 albo w Polsacie! Chyba ze po “Teresie” TVNsiedem to pusci. Prosze, prosze!

 4. Prosze o informacje czy serial bedzie u nas. Zróbmy petycje z prośbą! Prosze Admina o wieści.

 5. dobrze się zapowiada . Byle by jak najszybciej serial pojawił się w Polsce:))

 6. Natalia! :) Oby serial trafił do polskiej TV :) uwielbiam ją, ona jest mega wspaniała :) to najlepsza aktorka pod słońcem :)

 7. Sądzę, że ten serial może być na prawdę interesujący.:) A zwłaszcza, że gra tam Natalia Oreiro :) a ona nie gra byle jak tylko wspaniale :)

 8. Wie ktoś gdzie będzie można obejrzeć serial w internecie?. Fabuła zapowiada się interesująco, ciekawe jak potoczy się dalej akcja. Dla Natalii warto zerknąć na projekt, na zdjęciach promocyjnych wygląda naprawdę zjawiskowo .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.