Odmłodzona Nancy Dupláa wraca do telewizji

Wspomnienia z szalonych lat młodzieńczych mogą przyprawić o zawrót głowy, zwłaszcza po 18 latach. Z tą swiadomością argentyńska aktorka Nancy Dupláa

Wspomnienia z szalonych lat młodzieńczych mogą przyprawić o zawrót głowy, zwłaszcza po 18 latach. Z tą swiadomością argentyńska aktorka Nancy Dupláa (“Ojciec Coraje”) i Urugwajczyk Daniel Hendler pojawili się na planie “Graduados”, najnowszej propozycji Telefé, która startuje już w ten poniedziałek.

Serial przedstawia losy Andy (Hendler) i Loli (Dupláa), kolegów ze szkolnej ławki, którzy spotykają się ze sobą po prawie dwóch dekadach. Życie Andy’ego niewiele się zmieniło od tamtego czasu. Ten wyznający zasadę: wolność i przyjemność ponad wszystko, dorosły dzieciak żyje beztrosko, dorabiając jako wyprowadzacz psów. Loli jest mężatką i matką. Razem z Pablo (Luciano Cáceres) – rywalem Andy’ego ze szkolnych lat – wiedzie idealne życie. Nieoczekiwane spotkanie po latach Andy’ego i Loli wyciągnie na pozór pogrzebane dawno sekrety i odmieni ich życie na zawsze, a przy okazji połączy z pozostałymy kolegami, absolwentami z pokolenia ’89, zapyta o ich młodzieńcze marzenia i to, czy udało im się je wszystkie zrealizować.

By lepiej wypaść na ekranie, zwłaszcza w scenach z przeszłości, Nancy Dupláa zadbała nie tylko o swoją figurę, torturując się dietą, ale także poddała się kilku zabiegom esteytycznym, w tym także operacji brzucha. I jest z tego bardzo zadowolona, podobnie jak i jej mąż, także aktor, Pablo Echarri (“Montecristo”), który gorąco wspiera żonę w nowym przedsięwzięciu.

Poniżej zamieszczamy zwiastun telenoweli i polecamy zwrócić szczególną uwagę na charakteryzację Isabel Macedo (“Amor latino”). Więcej informacji o produkcji na oficjalnej stronie www.losgraduados.telefe.com

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. nawet jesli sie odmlodzila to dla mnie jest koszmarna i ponoc gdy nagrywa filmy nikt jej nie znosi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.