„Signos – spod znaku zemsty” od 24 listopada w TNT

Julio Chávez i Claudia Fontán w 16-odcinkowym mrocznym argentyńskim serialu pt. “Signos – spod znaku zemsty”. Emisja w czwatkowe wieczory w TNT.

Spokój w małym, argentyńskim miasteczku burzy brutalna zbrodnia. Mordercą jest miejscowy lekarz, który realizuje swój plan zemsty na ludziach, którzy przed laty przyczynili się do nieszczęścia jego matki. Swoje ofiary dobiera według znaków zodiaku. Emisja mrocznego thrillera „Signos – spod znaku zemsty” od 24 listopada w każdy czwartek o godz. 22:00 na antenie TNT.

Antonio Cruz (Julio Chávez) jest lekarzem w małym miasteczku w Argentynie. Przed laty jego matka potrzebowała pomocy, jednak spotkała się z obojętnością mieszkańców. Teraz Antonio postanawia zemścić się na wszystkich, którzy jej wtedy nie pomogli. Kolejne ofiary wybiera kierując się astrologią.

Do pierwszej zbrodni dochodzi, gdy wszyscy przygotowują się do wielkiego, dorocznego święta religijnego. Brutalne, podwójne morderstwo wstrząsa miastem tym bardziej, że wśród ofiar jest miejscowy ksiądz. Rozpoczyna się śledztwo, które prowadzi komisarz María Laura (Claudia Fontán), prywatnie siostra Antonia. Poruszeni mieszkańcy będą chcieli szukać mordercy na własną rękę, ale w tym samym czasie dojdzie do kolejnego zabójstwa. María Laura niemal od razu dostrzeże powiązanie pomiędzy morderstwami i horoskopem. Będzie chciała jak najszybciej dotrzeć do sprawcy, by zapobiec kolejnym zbrodniom.

Materiały TNT

[tabs tab1=”Signos – spod znaku zemsty – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.