Wiadomość o ślubie Luisa z Marissą załamuje Amelię. Ogarniają ją czarne myśli. W rozmowie z Lupe uskarża się, że nie pisane jest jej szczęście. Camila nie daje spokoju Carlosowi, chociaż on powtarza jej, że ma już dziewczynę. Fernanda podejrzewa, że Luis odwołał się od decyzji sądu. Camila ma żal do Felipe, że przez swoje kłamstwo zrobiła z siebie pośmiewisko. Fernanda chwali się Rosaurze, że ma chłopaka i ojciec go zaakceptował. Andrea zdradza Isabeli, że jest kochanką Luisa.

Marissa zobowiązuje się pomóc Isabeli w odzyskaniu Carlosa i doprowadzeniu go do ołtarza. Carlos mówi Fernandzie, że jest gotowy na kolejne spotkanie z jej matką. Marissa dowiaduje się, że dziewczyna Carlosa jest córką ogrodnika. Camila próbuje skłócić Fernandę z Carlosem, wmawiając przyjaciółce, że pocałowała jej chłopaka. Felipe przychodzi do domu Amelii na prośbę Pedra. Mężczyzna powstrzymuje żonę przed wyrzuceniem gościa i wyjaśnia jej, że będą rozmawiać o rozwodzie.

Marissa i Pedro rozmawiają o związku Fernandy z Carlosem. Kobieta nie akceptuje wyboru Carlosa, gdyż jego wybranka przysporzyła zbyt wiele problemów ich rodzinie. Amelia wypomina Felipe, że namówił Fernandę do pozwania Luisa. Prosi o dochowanie dyskrecji o sporze tych dwoje. Felipe pragnie dowiedzieć się, dlaczego Amelia tak bardzo obawia się Luisa. Fernanda wspomina Carlosowi, że Isabela szukała jej w szkole. Luis obiecuje Fernandowi, że odnajdą jego wnuczkę. Fernando mówi mu, że zniszczył wszystkie zdjęcia córki, choć naprawdę powinien zemścić się na mężczyźnie, który ją zbałamucił, a nie na niej. Mariana prosi Hernána o rozwód. Pedro wspomina córce o swojej rozmowie z Marissą. Fernanda oświadcza, że jej miłość do Carlosa zwycięży wszystkie przeciwności. Marissa wytyka Carlosowi, że zamienił Isabelę na córkę ogrodnika. On zaś wypomina jej, że osądza dziewczynę za jej ubogie pochodzenie. Isabela prosi Luisa o pomoc w zemszczeniu się na Fernandzie. Obiecuje, że w zamian ukryje przed Marissą, że sypia z Andreą. Luis sugeruje jej, żeby naciągnęła Carlosa na zmyśloną ciążę. Fernanda zamierza utrzymać wysoką średnią, by dostać się najlepszy uniwersytet muzyczny.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Droga do szczęścia” (Un camino hacia el destino), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Víctor Manuel Foullioux, Víctor Rodríguez; Występują: Paulina Goto, Horacio Pancheri, Jorge Aravena, Lisette Morelos, Eugenia Cauduro, René Strickler, Ana Patricia Rojo, Brandon Peniche, Manuel Landeta; Strona: www.drogadoszczescia.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.