„Niewolnica Isaura” powraca po prawie 40 latach do TVP

Brazylijski przebój „Niewolnica Isaura” z Lucelią Santos i Rubensem de Falco od 17 lutego w każdą sobotę i niedzielę w TVP Kobieta.

XIX-wieczna Brazylia na kilkanaście lat przed zniesieniem niewolnictwa w 1888 r. Isaura, młoda i piękna niewolnica o jasnym kolorze skóry, należy do pana Almeidy, bogatego plantatora bawełny. Dzięki kolorowi skóry nie pracuje w polu tylko pomaga w domu. Ester Almeida pod nieobecność syna traktuje ją, jakby była jej córką. Zadbała nawet o to, żeby Isaura otrzymała dobre wykształcenie, dzięki czemu dziewczyna potrafi pisać i czytać, zna języki obce, ładnie śpiewa, umie tańczyć i grać na fortepianie. Właścicielka nie żałuje też pieniędzy na drogie suknie z falbanami i bufiastymi rękawami dla Isaury, jakie kupowałaby swojemu dziecku.

Życie niewolnicy toczy się jak w bajce do czasu powrotu z nieukończonych studiów w Europie młodego dziedzica Leoncio, który zakochuje się w niej i wszelkimi sposobami próbuje ją uwieść. Od czasu jego powrotu Isaura staje się niewolnicą, której nie wolno podczas wizyt gości przebywać na salonach. Isaura ma jednak innego adoratora, Tobiasa, dziedzica z sąsiedniej plantacji, którego kocha z wzajemnością. Młodzieniec chce ją wykupić i pojąć za żonę. Nikczemny Leoncio nie chce się na to zgodzić i nawet kiedy ożeni się z Malviną, córką przyjaciela ojca, nadal dręczy Isaurę, chcąc zmusić ją do uległości.

TVP Kobieta ma wyemitować pełną wersję telenoweli liczącą 100 półgodzinnych odcinków. Premiery w soboty o godz. 8.40, powtórki w niedziele o godz. 17.30. Każdorazowo emitowane będą dwa odcinki serialu.

Materiały TVPTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.